Jízdní řád S8 – Ostrava Hl. N.
Jízdní řád na středa, pátek a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Štramberk | 17:21 |
Kopřivnice | 17:26 |
Kopřivnice Zastávka | 17:28 |
Příbor | 17:33 |
Skotnice | 17:36 |
Sedlnice | 17:40 |
Studénka | 17:48 |
Jistebník | 17:58 |
Ostrava-Svinov | 18:07 |
Ostrava Hl.N. | 18:16 |
Jízdní řád České dráhy, a.s. Train – S8 (Ostrava Hl. N.)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy, a.s. na trase S8, Ostrava Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Štramberk stanice do Ostrava Hl.N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy, a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh S8 z Nový Jicín do Prívoz.