Jízdní řád SP 1447 – Bruntál
Jízdní řád na pondělí až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Jeseník | 17:30 |
Česká Ves Bazén | 17:36 |
Písečná | 17:42 |
Hradec-Nová Ves | 17:44 |
Mikulovice | 17:51 |
Głuchołazy | 18:11 |
Jindřichov Ve Slezsku | 18:31 |
Třemešná Ve Slezsku | 18:39 |
Město Albrechtice | 18:44 |
Linhartovy | 18:49 |
Krásné Loučky | 18:52 |
Krnov | 19:03 |
Brantice | 19:10 |
Zátor | 19:14 |
Milotice Nad Opavou | 19:20 |
Bruntál | 19:31 |
Jízdní řád České dráhy, a.s. Train – SP 1447 (Bruntál)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy, a.s. na trase SP 1447, Bruntál, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Jeseník stanice do Bruntál stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy, a.s..