1007 linje
Odder Busterminal - Gylling Skole (Odder Kom)
Midttrafik
Midttrafik 1007 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
1007 bus (Parkvejens Skole (Odder Kom)) har 17 stoppesteder med afgang fra Odder Busterminal og endestation Parkvejens Skole (Odder Kom).
Vælg hvilken som helst af 1007 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Parkvejens Skole (Odder Kom) (17 stop)
Odder Busterminal
Bilsbækvej/Horsensvej (Odder Kom)
Gylling Kirke (Odder Kom)
Halkær (Odder Kom)
Amstrup/Alrøvej (Odder Kom)
Grønvej/Alrøvej (Odder Kom)
Alrøvej Nr. 400 (Odder Kom)
Grønvej/Alrøvej (Odder Kom)
Amstrup/Alrøvej (Odder Kom)
Halkær (Odder Kom)
Mantelenvej (Odder Kom)
Horskærvej/Gyllingnæsvej (Odder Kom)
Gylling Skole (Odder Kom)
Malskærvej/Gyllingvej (Odder Kom)
Ørting Gl. Station (Odder Kom)
Odder Busterminal
Parkvejens Skole (Odder Kom)
1007 OSS
Hvad tid begynder 1007 busat køre?
Service på bus 1007 begynder kl. 05:28 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 1007 bus op med at køre?
Service på bus 1007 stopper kl. 21:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 1007 bus?
Hvornår ankommer Bus Odder Busterminal - Gylling Skole (Odder Kom) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Odder Busterminal - Gylling Skole (Odder Kom) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 1007 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 1007 bus stop.
1007 bus Køreplan
1007 bus rute går om arbejdsdage. Normale driftstider: 05:28 - 21:50
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 05:28 - 21:50 | 318 |
tir | 05:28 - 21:50 | 318 |
ons | 05:28 - 21:50 | 318 |
tor | 05:28 - 21:50 | 318 |
fre | 05:28 - 21:50 | 318 |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 1007 (fra Odder Busterminal), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 1007 (Parkvejens Skole (Odder Kom)) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
1007 linje bus billetpris
Midttrafik 1007 (Parkvejens Skole (Odder Kom)) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
1007 (Midttrafik)
Det første stop på 1007 bus ruten er Odder Busterminal, og det sidste stop er Parkvejens Skole (Odder Kom). 1007 (Parkvejens Skole (Odder Kom)) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 1007 har 17 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 91 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 1007 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 1007 busfor at komme på.
Linje 1007 Bus sporing i realtid
Spor linje 1007 (Parkvejens Skole (Odder Kom)) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 1007 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 1007, i Danmark
1007 - AAlternative ruter
Midttrafik linjer i Danmark
- 60 - Silkeborg Trafikterminal - Kjellerup Rtb. (Silkeborg Kom)/ Tidsplan
- 202 - Aarhus Rutebilstation - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 103 - Aarhus Rutebilstation - Hou Havn (Odder Kom)/ Tidsplan
- 410 - Skivehallen (Skive kom) - Strandet/Ørumvej (Skive kom)/ Tidsplan
- 4 - Haslund/Vendeplads (Randers Kom) - Endestation/Platanvej (Randers Kom)/ Tidsplan
- 17 - Tebbestrup/Endestation (Randers Kom) - Tirsdalens Skole vest (Randers Kom)/ Tidsplan
- 23 - Troldhøjvej/Sørkelvej (Silkeborg Kom) - Fårvang Skole (Silkeborg Kom)/ Tidsplan
- 4 - Odder Busterminal - Odder Busterminal/ Tidsplan
- 5 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 10 - Herning Station - NIDO Regionshospitalet Gødstrup (Herning Kom)/ Tidsplan
- 596 - Stadion Allé (Sønder Omme) - Skjern Rtb. (Ringkøbing-Skjern Kom)/ Tidsplan
- 740 - Skive Trafikterminal - Viborg Rtb./ Tidsplan
- 6 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 9 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Gymnasium/ Tidsplan
- 342 - Struer St. (Struer Kom) - Struer St. (Struer Kom)/ Tidsplan
- 116 - Horsens Trafikterminal - Herning Station/ Tidsplan
- 1 - Svejstrupvej 18 (Favrskov Kom) - Hadsten St./Østergade/ Tidsplan
- 352 - Glesborg (Norddjurs Kom) - Grenaa Gymnasium (Norddjurs Kom)/ Tidsplan
- 421 - Himmelbjerggården (Skanderborg Kom) - Mølleskolen/Skanderborgvej (Skanderborg Kom)/ Tidsplan
- 270 - Holstebro Trafikterminal - Thorsminde (Holstebro Kom)/ Tidsplan