Fortsæt til primært indhold
Bus - 160

160

Tinghøjvej Aktivcentret (Tinghøjvej) - Bagsværd St. terminalen (Bagsværd St.)

Movia

160 bus Køreplan

160 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:28 - 16:51

Dag Kørselstider
mandag 06:28 - 16:51
tirsdag 06:28 - 16:51
onsdag 06:28 - 16:51
torsdag 06:28 - 16:51
fredag 06:28 - 16:51
lørdag 10:36 - 13:06
søndag 10:36 - 13:06
Vis den fulde rejseplan

160 bus Rutekort

160 bus Linjekort

160 bus Ruteplan og stoppesteder

160 bus (retning: Bagsværd St.) har 32 stoppesteder med afgang fra Tinghøjvej Aktivcentret (Tinghøjvej) og endestation Bagsværd St. Terminalen (Bagsværd St.).

160 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:28 og stopper kl. 16:51. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 160 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Bagsværd St. (32 stop)

Se PDF: 160 køreplan, stoppesteder og kort

160 OSS

  • Hvad tid begynder 160 busat køre?

    Service på bus 160 begynder kl. 06:28 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 160 bus op med at køre?

    Service på bus 160 stopper kl. 13:06 på søndag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 160 bus?

    Hvornår ankommer Bus Tinghøjvej Aktivcentret (Tinghøjvej) - Bagsværd St. terminalen (Bagsværd St.) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Tinghøjvej Aktivcentret (Tinghøjvej) - Bagsværd St. terminalen (Bagsværd St.) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 160 bus stoppesteder

Tinghøjvej Aktivcentret (Tinghøjvej) • Buddinge Gladsaxe Rådhus (Buddinge Torv) • Buddinge Skole (Søborg Hovedgade) • Vandtårnsvej (Søborg Hovedgade) • Søborg Torv (Søborg Hovedgade) • Søborg Parkallé (Marienborg Allé) • Marienborg Allé (Vandtårnsvej) • Gladsaxe Sportshal (Vandtårnsvej) • Isbanevej (Gladsaxevej) • Gyngemosevej (Gladsaxevej) • Gladsaxevej (Vandtårnsvej) • Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej) • Gladsaxe Trafikplads Terminalen • Gladsaxe Kirke (Provst Bentzons Vej) • Provst Bentzons Vej • Egeparken (Provst Bentzons Vej) • Provst Bentzons Vej • Gladsaxe Kirke (Provst Bentzons Vej) • Gladsaxe Kirke (Gladsaxe Møllevej) • Gladsaxe Skole (Gladsaxe Møllevej) • Kronhjortvej (Gladsaxe Møllevej) • Gladsaxe Møllevej (Buddinge Hovedgade) • Fortstien (Buddinge Hovedgade) • Frodesvej (Bagsværd Hovedgade) • Søndergård Park (Bagsværd Hovedgade) • Bagsværd Stadion (Bagsværd Hovedgade) • Buegården (Bagsværd Hovedgade) • Bagsværd St. (Bindeledet) • Hareskovbo (Bagsværdvej) • Bakkegården (Bagsværd Hovedgade) • Vadstrupvej (Bagsværd Hovedgade) • Bagsværd St. Terminalen (Bagsværd St.)

160 bus Køreplan

160 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:28 - 16:51

Dag Kørselstider
mandag 06:28 - 16:51
tirsdag 06:28 - 16:51
onsdag 06:28 - 16:51
torsdag 06:28 - 16:51
fredag 06:28 - 16:51
lørdag 10:36 - 13:06
søndag 10:36 - 13:06

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

160 (Movia)

Det første stop på 160 bus ruten er Tinghøjvej Aktivcentret (Tinghøjvej), og det sidste stop er Bagsværd St. Terminalen (Bagsværd St.). 160 (retning: Bagsværd St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 160 har 32 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 36 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 160 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 160 busfor at komme på.

160 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 160 med appen!