Fortsæt til primært indhold
Bus - 307

307 linje

Hillerød St. - Nødebo Skovskole (Nødebovej)

Movia

307 bus Køreplan

307 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:29 - 22:03

Dag Kørselstider Hyppighed
mandag 06:29 - 22:03 42 min
tirsdag 06:29 - 22:03 42 min
onsdag 06:29 - 22:03 42 min
torsdag 06:29 - 22:03 42 min
fredag 06:29 - 23:03 42 min
lørdag 08:03 - 23:03 1 t.
søndag 08:03 - 22:03 1 t.
Vis den fulde rejseplan

307 bus Rutekort - Hillerød St.

307 bus Ruteplan og stoppesteder (Opdateret)

307 bus (Hillerød St.) har 24 stoppesteder med afgang fra Nødebo Skovskole (Nødebovej) og endestation Hillerød St..

307 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:29 og stopper kl. 22:03. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 307 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Hillerød St. (24 stop)

PDF-version: 307 køreplan, stoppesteder og kort

307 OSS

  • Hvad tid begynder 307 busat køre?

    Service på bus 307 begynder kl. 06:29 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 307 bus op med at køre?

    Service på bus 307 stopper kl. 22:03 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 307 bus?

    Hvornår ankommer Bus Hillerød St. - Nødebo Skovskole (Nødebovej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Hillerød St. - Nødebo Skovskole (Nødebovej) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

307 bus Rutekort - Hillerød St.

PDF-version: 307 køreplan, stoppesteder og kort

307 bus Køreplan

307 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:29 - 22:03

Dag Kørselstider Hyppighed
mandag 06:29 - 22:03 42 min
tirsdag 06:29 - 22:03 42 min
onsdag 06:29 - 22:03 42 min
torsdag 06:29 - 22:03 42 min
fredag 06:29 - 23:03 42 min
lørdag 08:03 - 23:03 1 t.
søndag 08:03 - 22:03 1 t.

Servicealarmer for Movia bus

Se alle opdateringer på 307 (fra Nødebo Skovskole (Nødebovej)), inklusive statusoplysninger i realtid, bus forsinkelser, ændringer af ruter, ændringer af stoppesteder og alle andre serviceændringer. Få en kortvisning i realtid af 307 (Hillerød St.), og følg bus, mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al info nu.

307 linje Bus billetpris

Movia 307 (Hillerød St.) priser kan ændre sig af flere forskellige grunde. For flere oplysninger om billetpriser til Movia, bedes du tjekke Moovit appen eller selskabets officielle hjemmeside.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

307 (Movia)

Det første stop på 307 bus ruten er Nødebo Skovskole (Nødebovej), og det sidste stop er Hillerød St.. 307 (Hillerød St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 307 har 24 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 23 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 307 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 307 busfor at komme på.

307 i nærheden af mig

Linje 307 Bus sporing i realtid

Spor linje 307 (Hillerød St.) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 307 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus

307 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 307 med appen!