213U linje
Fjellerup (Norddjurs Kom) - Paderup Gymnasium/Paderup Blvd.
Midttrafik
Midttrafik 213U bus Ruteplan og stop (Opdateret)
213U bus (Fjellerup) har 50 stoppesteder med afgang fra Paderup Gymnasium/Paderup Blvd. og endestation Fjellerup (Norddjurs Kom).
213U bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 14:10. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 213U bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Fjellerup (50 stop)
Paderup Gymnasium/Paderup Blvd.
Romalt Blvd./Grenåvej (Randers Kom)
Vilstrupvej/Grenåvej (Randers Kom)
Kronjydevej/Grenåvej (Randers Kom)
Solvænget/Storegade (Randers Kom)
Assentoft/Storegade (Randers Kom)
Skolevej/Volkmøllevej (Randers Kom)
Traneparken/Volkmøllevej (Randers Kom)
Assentoft/Essenbækvej (Randers Kom)
Stadionvej/Skovvangsvej (Randers Kom)
Rypevej/Skovvangsvej (Randers Kom)
Sanglærkevej/Skovvangsvej (Randers Kom)
Dybdalen/Dybdalvej (Randers Kom)
Sømærket/Kærvej (Randers Kom)
Kirkedraget/Kærvej (Randers Kom)
Uggelhuse (Randers Kom)
Lillevej/Vandbækvej (Randers Kom)
Koglevej/Vandbækvej (Randers Kom)
Udsigten/Vandbækvej (Randers Kom)
Langkastrup (Randers Kom)
Hannebjergvej 29 (Randers Kom)
Floesvej/Hannebjergvej (Randers Kom)
Grund (Norddjurs Kom)
Drammelstrupvej/Rougsøvej (Norddjurs Kom)
Allingåbro St. (Norddjurs Kom)
A L Pedersens Vej/Hovedgaden (Norddjurs Kom)
Byparken/Hovedgaden (Norddjurs Kom)
Kirkestien/Hovedgaden (Norddjurs Kom)
Vejlbyvej/Hovedgaden (Norddjurs Kom)
Fyrreparken/Tøjstrupvej (Norddjurs Kom)
Pilevænget/Tøjstrupvej (Norddjurs Kom)
Tøjstrup (Norddjurs Kom)
Allestrupvej/Løvenholmvej (Norddjurs Kom)
Sorvadvej/Løvenholmvej (Norddjurs Kom)
Syrenvej/Auningvej (Norddjurs Kom)
Gjesing (Norddjurs Kom)
Nielstrup (Norddjurs Kom)
Toftevej/Århusvej (Norddjurs Kom)
Østerled/Århusvej (Norddjurs Kom)
Vivild (Norddjurs Kom)
Østerled/Langgade (Norddjurs Kom)
Bakkegårdsvej/Langgade (Norddjurs Kom)
Nørager (Norddjurs Kom)
Mejerivej/Skovgårdevej (Norddjurs Kom)
Tustrup (Norddjurs Kom)
Skovgårde (Norddjurs Kom)
Vibevej/Nordkystvejen (Norddjurs Kom)
Fjellerup Vest/Kastbjergvej (Norddjurs Kom)
Kanneshøjvej/Strandvejen (Norddjurs Kom)
Fjellerup (Norddjurs Kom)
213U OSS
Hvad tid begynder 213U busat køre?
Service på bus 213U begynder kl. 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 213U bus op med at køre?
Service på bus 213U stopper kl. 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 213U bus?
Hvornår ankommer Bus Fjellerup (Norddjurs Kom) - Paderup Gymnasium/Paderup Blvd. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Fjellerup (Norddjurs Kom) - Paderup Gymnasium/Paderup Blvd. linje, der er tættest på din placering.
Kører Midttrafiks 213U bus linje Pinsedag and 2. Pinsedag?
213U buss kørselstider Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 213U bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 213U bus stop.
213U bus Køreplan
213U bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 14:10
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 14:10 | Enkel afgang |
tir | 14:10 | Enkel afgang |
ons | 14:10 | Enkel afgang |
tor | 14:10 | Enkel afgang |
fre | 14:10 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 213U (fra Paderup Gymnasium/Paderup Blvd.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 213U (Fjellerup) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
213U linje bus billetpris
Midttrafik 213U (Fjellerup) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
213U (Midttrafik)
Det første stop på 213U bus ruten er Paderup Gymnasium/Paderup Blvd., og det sidste stop er Fjellerup (Norddjurs Kom). 213U (Fjellerup) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 213U har 50 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 68 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 213U bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 213U busfor at komme på.
Linje 213U Bus sporing i realtid
Spor linje 213U (Fjellerup) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 213U bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 213U, i Danmark
213U - AAlternative ruter
Midttrafik linjer i Danmark
- 7 - Julsøvænget (Silkeborg Kom) - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 451 - Veng Skole og Børnehus (Skanderborg Kom) - Veng Skole og Børnehus (Skanderborg Kom)/ Tidsplan
- 3 - Højparken (Viborg Kom) - Engelsborg (Viborg Kom)/ Tidsplan
- 4 - Brogårdsvej/Vestre Ringvej (Favrskov Kom) - Østervangskolen/Overgårdsvej (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 761 - Skals (Viborg Kom) - Skals Skole (Viborg Kom)/ Tidsplan
- 212U - Paderup Gymnasium/Paderup Blvd. - Ryomgård St. (Syddjurs Kom)/ Tidsplan
- 4 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 24 - Lemvig St. (Lemvig Kom) - Holstebro Trafikterminal/ Tidsplan
- 13 - Herning Station - Skive Trafikterminal/ Tidsplan
- 12 - Kondrup (Randers Kom) - Randers Busterminal/ Tidsplan
- 404 - Skive Trafikterminal - Skive Trafikterminal/ Tidsplan
- 5 - Langå Kulturhus/Bredgade (Randers Kom) - Favrskov Gymnasium/Hovvej/ Tidsplan
- 15 - Clausholmvej/Paderup Boulevard (Randers Kom) - Kristrup Skole/Skolegade (Randers Kom)/ Tidsplan
- 312 - Ryomgård St. (Syddjurs Kom) - Ebeltoft Busterminal (Syddjurs Kom)/ Tidsplan
- 118 - Aarhus Rutebilstation - Randers Busterminal/ Tidsplan
- 11 - Horsens Gymnasium og HF/Silkeborgvej - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 402 - Skive Trafikterminal - Skive Trafikterminal/ Tidsplan
- 1 - Odder Busterminal - Odder Busterminal/ Tidsplan
- 2 - Struer St. (Struer Kom) - Struer St. (Struer Kom)/ Tidsplan
- 3A - Tilst Vestervej/Havkærvej (Aarhus Kom) - Aarhus Rutebilstation/ Tidsplan