Fortsæt til primært indhold
Bus - 219

219

Kirke Hyllinge (Bygaden) - Hvalsø St.

Movia

219 bus Køreplan

219 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 04:39 - 23:15

Dag Kørselstider
mandag 04:39 - 23:15
tirsdag 04:39 - 23:15
onsdag 04:39 - 23:15
torsdag 04:39 - 23:15
fredag 04:39 - 23:15
lørdag 09:01 - 23:15
søndag 09:01 - 23:15
Vis den fulde rejseplan

219 bus Rutekort

219 bus Linjekort

219 bus Ruteplan og stoppesteder

219 bus (retning: Hvalsø St.) har 32 stoppesteder med afgang fra Kirke Hyllinge (Bygaden) og endestation Hvalsø St..

219 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 04:39 og stopper kl. 23:15. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 219 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Hvalsø St. (32 stop)

Se PDF: 219 køreplan, stoppesteder og kort

219 OSS

  • Hvad tid begynder 219 busat køre?

    Service på bus 219 begynder kl. 04:39 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 219 bus op med at køre?

    Service på bus 219 stopper kl. 23:15 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 219 bus?

    Hvornår ankommer Bus Kirke Hyllinge (Bygaden) - Hvalsø St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Kirke Hyllinge (Bygaden) - Hvalsø St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 219 bus stoppesteder

Kirke Hyllinge (Bygaden) • Hyllingeparken (Bygaden) • Hvidtjørneallé (Ammershøjvej) • Hyldebærhaven (Ammershøjvej) • Kyndeløse Kyndeløsevej (Sydmarksvej) • Kyndeløse Sydmarksvej (Sydmarksvej) • Stærevænget (Sydmarksvej) • Sydmarksvej Ved Møllehøjvej (Møllehøjvej) • Møllehøjvej (Vestre Digevej) • Nørrevang (Ejbybrovej) • Åhusene (Åvej) • Ejby Strand Åvej (Ejby Havnevej) • Bigårdsvej (Ejby Havnevej) • Ilsøvej (Ejby Strandvej) • Christian Hansens Vej (Ejby Strandvej) • Egevej (Ejby Strandvej) • Langtvedkrydset (Elverdamsvej) • Englerup (Elverdamsvej) • Vintre Mølle (Ordrupvej) • Møllegårdsvej (Ordrupvej) • Skolevang (Englerupvej) • Kirke Sonnerupved Kirken (Englerupvej) • Dyvelslyst • Vester Såby Øst (Nellikevej) • Vink - Kirke Såby Forsamlingshus (Fanøvej) • Omøvej (Rømøvej) • Bjergskovvej (Alsvej) • Spurvevej (Bjergskovvej) • Nørre Hvalsø (Holbækvej) • Rådhuset I Hvalsø (Møllebjergvej) • Pileager (Tolskovvej) • Hvalsø St.

219 bus Køreplan

219 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 04:39 - 23:15

Dag Kørselstider
mandag 04:39 - 23:15
tirsdag 04:39 - 23:15
onsdag 04:39 - 23:15
torsdag 04:39 - 23:15
fredag 04:39 - 23:15
lørdag 09:01 - 23:15
søndag 09:01 - 23:15

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

219 (Movia)

Det første stop på 219 bus ruten er Kirke Hyllinge (Bygaden), og det sidste stop er Hvalsø St.. 219 (retning: Hvalsø St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 219 har 32 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 34 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 219 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 219 busfor at komme på.

219 i nærheden af mig

219 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 219 med appen!