219 linje
Kirke Hyllinge (Bygaden) - Hvalsø St.
Movia
Movia 219 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
219 bus (Kirke Hyllinge) har 29 stoppesteder med afgang fra Hvalsø St. og endestation Kirke Hyllinge (Bygaden).
Vælg hvilken som helst af 219 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Kirke Hyllinge (29 stop)
Hvalsø St.
Gundestedgård (Holbækvej)
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
Liljevej (Blakledsvej)
Vester Såby (Dyvelslystvej)
Dyvelslyst
Dyvelslyst Hvalsøvej (Hvalsøvej)
Kirke Sonnerupved Kirken (Englerupvej)
Skolevang (Ordrupvej)
Møllegårdsvej (Ordrupvej)
Vintre Mølle (Ordrupvej)
Englerup (Elverdamsvej)
Langtvedkrydset (Elverdamsvej)
Egevej (Ejby Strandvej)
Christian Hansens Vej (Ejby Strandvej)
Ilsøvej (Ejby Strandvej)
Bigårdsvej (Ejby Havnevej)
Ejby Strand Åvej (Ejby Havnevej)
Åhusene (Åvej)
Nørrevang (Ejbybrovej)
Møllehøjvej (Vestre Digevej)
Sydmarksvej Ved Møllehøjvej (Møllehøjvej)
Stærevænget (Sydmarksvej)
Kyndeløse Sydmarksvej (Sydmarksvej)
Kyndeløse Kyndeløsevej (Sydmarksvej)
Hyldebærhaven (Ammershøjvej)
Hvidtjørneallé (Ammershøjvej)
Hyllingeparken (Bygaden)
Kirke Hyllinge (Bygaden)
219 OSS
Hvad tid begynder 219 busat køre?
Service på bus 219 begynder kl. 05:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 219 bus op med at køre?
Service på bus 219 stopper kl. 22:24 på søndag, lørdag.
Hvad tid ankommer 219 bus?
Hvornår ankommer Bus Kirke Hyllinge (Bygaden) - Hvalsø St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Kirke Hyllinge (Bygaden) - Hvalsø St. linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 219 bus linje Store Bededag and Arbejdernes Internationale Kampdag?
219 buss kørselstider Store Bededag and Arbejdernes Internationale Kampdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 219 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 219 bus stop.
219 bus Køreplan
219 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:22 - 23:12
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 05:22 - 23:12 | 59 - 60 |
tir | 05:22 - 23:12 | 59 - 60 |
ons | 05:22 - 23:12 | 59 - 60 |
tor | 05:22 - 23:12 | 59 - 60 |
fre | 05:22 - 23:12 | 59 - 60 |
lør | 08:24 - 22:24 | 120 |
søn | 08:24 - 22:24 | 120 |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 219 (fra Hvalsø St.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 219 (Kirke Hyllinge) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
219 linje bus billetpris
Movia 219 (Kirke Hyllinge) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
219 (Movia)
Det første stop på 219 bus ruten er Hvalsø St., og det sidste stop er Kirke Hyllinge (Bygaden). 219 (Kirke Hyllinge) går hver dag.
Yderligere oplysninger: 219 har 29 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 34 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 219 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 219 busfor at komme på.
Linje 219 Bus sporing i realtid
Spor linje 219 (Kirke Hyllinge) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 219 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 219, i Danmark
219 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 127 - Ishøj St. - Høje Taastrup St./ Tidsplan
- 358 - Stenløse St. - Roskilde St. (Stationscentret)/ Tidsplan
- 490 - Svinninge St. (Hovedgaden) - Ruds Vedby St. (Jernbanegade)/ Tidsplan
- 212 - Hastrup (Hastrup Bygade) - Roskilde St. (Stationscentret)/ Tidsplan
- 1A - Avedøre St. - Hellerup St./ Tidsplan
- 108 - Køge St. Østre Banevej (Østre Banevej) - Køge St. Østre Banevej (Østre Banevej)/ Tidsplan
- 363 - Gilleleje St. - Helsinge St./ Tidsplan
- 223 - Kirke Hyllinge (Bygaden) - Kirke Hyllinge (Bygaden)/ Tidsplan
- 380R - Helsinge St. - Hillerød St./ Tidsplan
- 336 - Enghaven Nord (Hammersholt Byvej) - Lynge Hillerødvej (Lynge Stationsvej)/ Tidsplan
- 274 - Hotherskolen (Toftegårdsvej) - Vink - Sønderbyvej (Juellingevej)/ Tidsplan
- 312 - Frederikssund St. - Egedal St./ Tidsplan
- 233 - Roskilde St. (Stationscentret) - Sagnlandet Lejre (Slangealleen)/ Tidsplan
- 198 - Birkerød St. - Birkerød St./ Tidsplan
- 94N - Hillerød St. - Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)/ Tidsplan
- 600S - Hundige St. - Hillerød St./ Tidsplan
- 200S - Avedøreholmen (Stamholmen) - Buddinge St./ Tidsplan
- 573 - Herrestrup (Nykøbingvej) - Asnæs Skole (Stadionvej)/ Tidsplan
- 719 - Kragenæs Havn - Nakskov St./ Tidsplan
- 722 - Maribo St. (Banegårdspladsen) - Maribo St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan