קו 222
ראשון לציון←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 222 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 222 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת הראשונים ומסתיים בקלצ'קין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 222 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←תל אביב-יפו (33 תחנות)
ת. רכבת הראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/אלי כהן
מכון וולקני/דרך המכבים
צומת בית דגן/כביש 412
כביש 412/שדרות מנחם בגין
מחסן חברת חשמל/כביש 412
מחלף לה גווארדייה
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
דרך נמיר/פנקס
דרך נמיר/יהודה המכבי
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
אינשטיין/ברודצקי
האוניברסיטה/חיים לבנון
חיים לבנון/ד''ר ג'ורג' וויז
מכון התקנים/חיים לבנון
קמפוס ברושים/שלום רוזנפלד
הפקולטה להנדסה/קלאוזנר
מוזאון העם היהודי/קלאוזנר
ביה''ס לרפואה/קלצ'קין
קלצ'קין
שאלות ותשובות לגבי קו 222
מתי מתחיל לפעול קו 222?
קו 222 מתחיל לפעול ב-06:36 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 222 מפסיק לעבוד?
קו 222 מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 222?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 222 (ראשון לציון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←תל אביב-יפו (ראשון לציון←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 222 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 222 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 222 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 222 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 222
קו האוטובוס 222, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:36 - 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:36 - 08:00 | 12 |
ב׳ | 06:36 - 08:00 | 12 |
ג׳ | 06:36 - 08:00 | 12 |
ד׳ | 06:36 - 08:00 | 12 |
ה׳ | 06:36 - 08:00 | 12 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל222 (מ ת. רכבת הראשונים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 222 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 222
תעריף הנסיעה ב222 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
222 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 222 היא ת. רכבת הראשונים והתחנה האחרונה היא קלצ'קין.
קו 222 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 222. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 222.
מעקב אחר קו האוטובוס 222 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 222 (ראשון לציון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 222 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 222 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 21 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 10 - האומן/ברעם-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->היכל התרבות/דרך השלום-נשר-1#/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#אילת ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 87א - 'כפר גלים א-כפר גלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2נ/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->חפציבה מרכז/מבצע יונתן-חדרה-15/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א