2573 linje
Lunde Kvong Skole
Sydtrafik
Sydtrafik 2573 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
2573 bus (Lunde Kvong Skole) har 2 stoppesteder med afgang fra Nørre Nebel Svømmehal og endestation Lunde Kvong Skole.
2573 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 11:20. Kørselsdage i denne uge: tirsdag.
Vælg hvilken som helst af 2573 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Lunde Kvong Skole (2 stop)
Nørre Nebel Svømmehal
Lunde Kvong Skole
2573 OSS
Hvad tid begynder 2573 busat køre?
Service på bus 2573 begynder kl. 11:20 på tirsdag.
Hvad tider holder 2573 bus op med at køre?
Service på bus 2573 stopper kl. 11:20 på tirsdag.
Hvad tid ankommer 2573 bus?
Hvornår ankommer bus Lunde Kvong Skole linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Lunde Kvong Skole linje, der er tættest på din placering.
Er der en 2573 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 2573 bus stop.
2573 bus Køreplan
2573 bus rute går om tirsdag. Normale driftstider: 11:20
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
tir | 11:20 | Enkel afgang |
ons | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Sydtrafik bus
Se alle opdateringer på 2573 (fra Nørre Nebel Svømmehal), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 2573 (Lunde Kvong Skole) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Sydtrafik nu.
2573 linje bus billetpris
Sydtrafik 2573 (Lunde Kvong Skole) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Sydtrafik, tjek Moovit-appen eller Sydtrafiks officielle hjemmeside.
2573 (Sydtrafik)
Det første stop på 2573 bus ruten er Nørre Nebel Svømmehal, og det sidste stop er Lunde Kvong Skole. 2573 (Lunde Kvong Skole) går tirsdag.
Yderligere oplysninger: 2573 har 2 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 13 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Sydtrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 2573 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 2573 busfor at komme på.
Linje 2573 bus sporing i realtid
Spor linje 2573 (Lunde Kvong Skole) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 2573 bus eller en live Sydtrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Sydtrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Sydtrafik og enhver bus, inklusive linje 2573, i Danmark
2573 - AAlternative ruter
Sydtrafik linjer i Danmark
- 129 - Ribe Rutebilstation - Aabenraa Busstation/ Tidsplan
- 786 - Skærbæk Skole - Skærbæk Busstation/ Tidsplan
- 674 - Grønnevej v Hovedgaden (Tinglev) - Tinglev Station/ Tidsplan
- 736 - Hørup Centralskole - Sønderborg Busstation/ Tidsplan
- 576 - Gesten Mejerikryds - Vejen Rutebilstation/ Tidsplan
- 348 - Oksenbjergevej 2 Give - Øster Nykirke Skole/ Tidsplan
- 5 - Herslev Kirkevej v Herslev Bygade (Fredericia) - Fredericia Banegård/ Tidsplan
- 784 - Skærbæk Busstation - Brøns gl. skole (Skærbæk)/ Tidsplan
- 177 - Vejen Rutebilstation - Ribe Rutebilstation/ Tidsplan
- 8 - Sønderborg Busstation (bybus) - Vestermark v Center for Verdensmål (Sønderborg)/ Tidsplan
- 128 - Gråsten St. - Aabenraa Busstation/ Tidsplan
- 678 - Tinglev Station - Gårdeby/ Tidsplan
- 756 - Øster Højst Skole - Løgumkloster Busstation/ Tidsplan
- 510 - Fynslundskolen - Fynslundskolen/ Tidsplan
- 1 - Tirsbæk Strandvej v Bybækvej (Vejle) - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 709 - Universe Mads Patent Vej (Havnbjerg) - Dyvig Dyvig Bådelaug/ Tidsplan
- 1 - Hærvejen v Ringvej (Rødekro) - Aabenraa Busstation (bybus)/ Tidsplan
- 188 - Kolding Busterminal - Vejen Idrætscenter p-plads/ Tidsplan
- 116 - Tønder Busstation - Aabenraa Busstation/ Tidsplan
- 492 - Jernbaneallé (Tofterup) - Varde Rutebilstation/ Tidsplan