636 - Bevtoft Skole Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Hyrupvej V Hyrup Hedevej | 07:00 |
Hyrup (Nørre Rangstrup) | 07:02 |
Diagonalvej 7 (Bevtoft) | 07:06 |
Strandelhjørn (Vojens) | 07:12 |
Strandelhjørnskov | 07:17 |
Neder Jerstal | 07:24 |
Over Jerstal Skole | 07:30 |
Kraggårdvej V Vojensvej | 07:34 |
Træhedevej V Kraggårdvej | 07:35 |
Neder Jerstal | 07:39 |
Bevtoft Skole | 07:44 |
Sydtrafik bus tidsplan - 636 (Bevtoft Skole)
Sydtrafik bus-planen for 636-ruten, Bevtoft Skole, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Hyrupvej V Hyrup Hedevej station til Bevtoft Skole station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Sydtrafik tidsplan.