קו 27
כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) הוא קו מעגלי בעל 20 תחנות, שיוצא מ כניסה ראשית/הדסה עין כרם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (20 תחנות)
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
מרכז הסטודנט/הדסה עין כרם
צומת אורה
הכפר השוודי/סולד
מרכז פיליפ ליאון/סולד
המפלצת/הנטקה
הנטקה/שרון
הנטקה/ניידיץ'
קרית יובל/שמריהו לוין
תחנת רכבת קלה הר הרצל
תחנת רכבת קלה הר הרצל
הנטקה/שמריהו לוין
ארתור הנטקה/חיים חביב
הנטקה/שרון
המפלצת/סולד
סולד/מקסיקו
צומת אורה
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם
מכון שרת/הדסה עין כרם
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
שאלות ותשובות לגבי קו 27
מתי מתחיל לפעול קו 27?
קו 27 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 27 מפסיק לעבוד?
קו 27 מפסיק לפעול ב-17:45 בשישי
מתי מגיע קו 27?
כדי לראות מתי קו כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 27 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 27 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 27 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27
קו 27 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 23:40 | 7 - 18 |
ב׳ | 05:40 - 23:40 | 7 - 18 |
ג׳ | 07:00 - 23:40 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:40 - 23:40 | 7 - 18 |
ה׳ | 05:40 - 23:40 | 7 - 18 |
ו׳ | 05:40 - 17:45 | 15 - 35 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל27 (מ כניסה ראשית/הדסה עין כרם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27
תעריף הנסיעה ב27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
27 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 27 היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם והתחנה האחרונה היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם.
קו 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27.
מעקב אחר קו האוטובוס 27 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27 (כניסה ראשית/הדסה עין כרם←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 163 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 4 - דוד לנדא/סלוביס-נס ציונה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 481 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 7 - מלון דיפלומט-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 964 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 32א - רכבל/סטלה מאריס-חיפה<->יציאת אירופה/זורס-חיפה-2#
- 12 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 14א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-1#