Fortsæt til primært indhold
Bus - 411

411

Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade) - Ringsted St.

Movia

411 bus Køreplan

411 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:28 - 19:17

Dag Kørselstider
mandag 06:28 - 19:17
tirsdag 06:28 - 19:17
onsdag 06:28 - 19:17
torsdag 06:28 - 19:17
fredag 06:28 - 19:17
lørdag 09:17 - 15:17
søndag 12:17 - 18:17
Vis den fulde rejseplan

411 bus Rutekort

411 bus Linjekort

411 bus Ruteplan og stoppesteder

411 bus (retning: Ringsted St.) har 17 stoppesteder med afgang fra Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade) og endestation Ringsted St..

411 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:28 og stopper kl. 19:17. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 411 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Ringsted St. (17 stop)

Se PDF: 411 køreplan, stoppesteder og kort

411 OSS

  • Hvad tid begynder 411 busat køre?

    Service på bus 411 begynder kl. 06:28 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 411 bus op med at køre?

    Service på bus 411 stopper kl. 15:17 på lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 411 bus?

    Hvornår ankommer Bus Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade) - Ringsted St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade) - Ringsted St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 411 bus stoppesteder

Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade) • Havemarksvej (Ørslev Gade) • Farendløsevej (Langagervej) • Farendløse Sandtoften (Farendløsevej) • Ejlekærgårdsvej (Farendløsevej) • Præstbrovej (Farendløsevej) • Nordbakkeskolen (Nordrupvej) • Mulstrup (Haslevvej) • Galtehus (Haslevvej) • Tolstrup (Haslevvej) • Haslevvej (Bragesvej) • Odinsvej (Bragesvej) • Campusskolen (Ahorn Allé) • Bøgevej (Søndre Parkvej) • Birkevej (Søndre Parkvej) • Sdr. Parkvej (Søndervang) • Ringsted St.

411 bus Køreplan

411 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:28 - 19:17

Dag Kørselstider
mandag 06:28 - 19:17
tirsdag 06:28 - 19:17
onsdag 06:28 - 19:17
torsdag 06:28 - 19:17
fredag 06:28 - 19:17
lørdag 09:17 - 15:17
søndag 12:17 - 18:17

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

411 (Movia)

Det første stop på 411 bus ruten er Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade), og det sidste stop er Ringsted St.. 411 (retning: Ringsted St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 411 har 17 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 31 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 411 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 411 busfor at komme på.

411 i nærheden af mig

411 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 411 med appen!