Fortsæt til primært indhold
Bus - 337

337

Slangerup Rutebilstation - Hillerød St.

Movia

337 bus Køreplan

337 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 00:29 - 22:29

Dag Kørselstider
mandag 00:29 - 22:29
tirsdag 00:29 - 22:29
onsdag 00:29 - 22:29
torsdag 00:29 - 22:29
fredag 00:29 - 22:29
lørdag 00:29 - 22:29
søndag 00:29 - 22:29
Vis den fulde rejseplan

337 bus Rutekort

337 bus Linjekort

337 bus Ruteplan og stoppesteder

337 bus (retning: Hillerød St.) har 30 stoppesteder med afgang fra Slangerup Rutebilstation og endestation Hillerød St..

337 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 00:29 og stopper kl. 22:29. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 337 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Hillerød St. (30 stop)

Se PDF: 337 køreplan, stoppesteder og kort

337 OSS

  • Hvad tid begynder 337 busat køre?

    Service på bus 337 begynder kl. 00:29 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 337 bus op med at køre?

    Service på bus 337 stopper kl. 22:29 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 337 bus?

    Hvornår ankommer Bus Slangerup Rutebilstation - Hillerød St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Slangerup Rutebilstation - Hillerød St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 337 bus stoppesteder

Slangerup Rutebilstation • Kannikestræde (Kongensgade) • Solgården Plejehjem (Kongensgade) • Lystrupvej (Kongensgade) • Bakkebo (Lystrupvej) • Industrivej (Lystrupvej) • Slangerup Overdrev (Lystrupvej) • Lystrup Skov (Lystrupvej) • Skovly (Lystrupvej) • Lystrup Søvej (Lystrupvej) • Uvelse Have (Gørløsevej) • Uvelse (Gørløsevej) • Kongstedvænge (Uvelse Byvej) • Tilsbækgård (Enghaven) • Hanebjergvej (Uvelsevej) • Nørre Herlev Strædet (Bygaden) • Dønnegårdsvej (Bygaden) • Nørre Herlev Lyngevej (Brødeskovvej) • Hanebjerg Skole Brødeskov (Brødeskovvej) • Skovkrogen (Brødeskovvej) • Blismosen (Brødeskovvej) • Hammersholt Byvej (Brødeskovvej) • Hillerød Lille Skole (Brødeskovvej) • Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej) • Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej) • Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej) • Engsvinget (Funkevej) • Jagtvej (Hammersholtvej) • Sødalen (Hammersholtvej) • Hillerød St.

337 bus Køreplan

337 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 00:29 - 22:29

Dag Kørselstider
mandag 00:29 - 22:29
tirsdag 00:29 - 22:29
onsdag 00:29 - 22:29
torsdag 00:29 - 22:29
fredag 00:29 - 22:29
lørdag 00:29 - 22:29
søndag 00:29 - 22:29

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

337 (Movia)

Det første stop på 337 bus ruten er Slangerup Rutebilstation, og det sidste stop er Hillerød St.. 337 (retning: Hillerød St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 337 har 30 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 38 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 337 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 337 busfor at komme på.

337 i nærheden af mig

337 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 337 med appen!