Fortsæt til primært indhold
Bus - 420

420

Slagelse St. - Holbæk St.

Movia

420 bus Køreplan

420 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:38 - 23:18

DagKørselstider
mandag05:38 - 23:18
tirsdag05:38 - 23:18
onsdag05:38 - 23:18
torsdag05:38 - 23:18
fredag05:38 - 23:18
lørdag07:18 - 23:18
søndag07:18 - 23:18
Vis den fulde rejseplan

420 bus Rutekort

420 bus Linjekort

420 bus Ruteplan og stoppesteder

420 bus (retning: Holbæk St.) har 31 stoppesteder med afgang fra Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) og endestation Holbæk St..

420 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:38 og stopper kl. 23:18. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 420 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Holbæk St. (31 stop)

Se PDF: 420 køreplan, stoppesteder og kort

420 OSS

  • Hvad tid begynder 420 busat køre?

    Service på bus 420 begynder kl. 05:38 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 420 bus op med at køre?

    Service på bus 420 stopper kl. 23:18 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 420 bus?

    Hvornår ankommer Bus Slagelse St. - Holbæk St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Slagelse St. - Holbæk St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 420 bus stoppesteder

Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) • Vestsjællandscenteret (Østerbro) • Gartnerhaven (Østre Allé) • Nymarkskolen Tjørne Allé (Østre Allé) • Valmuevej (Holbækvej) • Oksebrovej (Holbækvej) • Vedbynørrevej (Holbækvej) • Tyvelse Huse (Holbækvej) • Næsby Mejerivej (Holbækvej) • Draghuse (Holbækvej) • Krøjerupvej (Munke Bjergbyvej) • Kirkebakkevej (Tersløsevej) • Tersløse Kirke (Holbergsvej) • Fasanvej (Holbergsvej) • Henriksvej (Per Degns Vej) • Solparken (Ventemøllevej) • Dianalund Torvet (Ventemøllevej) • Dianalund Filadelfia (Holbergsvej) • Dianalund Brandstrupvej (Dr. Sells Vej) • Stenlille St. (Stationsvej) • Stenmagle Mejerivej (Sorøvej) • Ugerløsevej (Sorøvej) • Ugerløse Syd (Hovedgaden) • Ugerløse Nord (Holbæk Landevej) • Brorfelde (Ringstedvej) • Igelsø (Ringstedvej) • Maglesø Efterskole (Ringstedvej) • Kvanløse Kirke (Ringstedvej) • Hellestrup (Ringstedvej) • Gl. Ringstedvej (Valdemar Sejrsvej) • Holbæk St.

Liste over gader under 420 bus

Ndr.Stationsvej 17 • Østerbro 1 • Østre Alle 9 • Østre Alle 59 • Holbækvej • Tyvelse Huse 14 • Holbækvej 62 • Holbækvej • Tersløsevej • Kammergavevej 2 • Holbergsvej 77 • Sølvagerparken 21 • Ventemøllevej 30 • Ventemøllevej 1C • Holbergsvej 2B • Doktor Sells Vej 33 • Stationsvej 1C • Sorøvej 86 • Hovedgaden • Holbæk Landevej 8 • Ringstedvej 245 • Havremarken 3 • Ringstedvej 192 • Ringstedvej 139 • Holbæk Bus station

420 bus Køreplan

420 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:38 - 23:18

DagKørselstider
mandag05:38 - 23:18
tirsdag05:38 - 23:18
onsdag05:38 - 23:18
torsdag05:38 - 23:18
fredag05:38 - 23:18
lørdag07:18 - 23:18
søndag07:18 - 23:18

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google PlayDownload on the App Store

420 (Movia)

Det første stop på 420 bus ruten er Slagelse St. (Ndr.Stationsvej), og det sidste stop er Holbæk St.. 420 (retning: Holbæk St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 420 har 31 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 60 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 420 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 420 busfor at komme på.

420 i nærheden af mig

420 OSS

  • Hvad tid begynder 420 busat køre?

    Service på bus 420 begynder kl. 05:38 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 420 bus op med at køre?

    Service på bus 420 stopper kl. 23:18 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 420 bus?

    Hvornår ankommer Bus Slagelse St. - Holbæk St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Slagelse St. - Holbæk St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer
Lettere at få oplysninger om linje 420 med appen!