763 linje
Vink - Højbygårdsvej (Højbygaardhuse) - Rødby Rutebilstation (Fruegade)
Movia
Movia 763 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
763 bus (Rødby Rutebilstation) har 13 stoppesteder med afgang fra Vink - Højbygårdsvej (Højbygaardhuse) og endestation Rødby Rutebilstation (Fruegade).
763 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 07:10. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 763 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Rødby Rutebilstation (13 stop)
Vink - Højbygårdsvej (Højbygaardhuse)
Vink - Sognevejen (Sognevejen)
Errindlev Skole (Centralskolevej)
Vink - Egelund (Havnevej)
Tamrodsvej Flårupvej (Tamrodsvej)
Vink - Skottemarke (Skottemarkevej)
Fuglse Skole (Møllevej)
Torslundevej (Fuglsevej)
Fabriksvej (Østervej)
Holeby Rutebilstation (Jernbanevej)
Holeby Skole (Vestervej)
Engvej (Sædingevej)
Rødby Rutebilstation (Fruegade)
763 OSS
Hvad tid begynder 763 busat køre?
Service på bus 763 begynder kl. 07:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 763 bus op med at køre?
Service på bus 763 stopper kl. 07:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 763 bus?
Hvornår ankommer Bus Vink - Højbygårdsvej (Højbygaardhuse) - Rødby Rutebilstation (Fruegade) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Vink - Højbygårdsvej (Højbygaardhuse) - Rødby Rutebilstation (Fruegade) linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 763 bus linje Pinsedag and 2. Pinsedag?
763 buss kørselstider Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 763 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 763 bus stop.
763 bus Køreplan
763 bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 07:10
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 07:10 | Enkel afgang |
tir | 07:10 | Enkel afgang |
ons | 07:10 | Enkel afgang |
tor | 07:10 | Enkel afgang |
fre | 07:10 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 763 (fra Vink - Højbygårdsvej (Højbygaardhuse)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 763 (Rødby Rutebilstation) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
763 linje bus billetpris
Movia 763 (Rødby Rutebilstation) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
763 (Movia)
Det første stop på 763 bus ruten er Vink - Højbygårdsvej (Højbygaardhuse), og det sidste stop er Rødby Rutebilstation (Fruegade). 763 (Rødby Rutebilstation) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 763 har 13 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 48 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 763 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 763 busfor at komme på.
Linje 763 Bus sporing i realtid
Spor linje 763 (Rødby Rutebilstation) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 763 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 763, i Danmark
763 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 127 - Ishøj St. - Høje Taastrup St./ Tidsplan
- 204 - Roskilde St. (Stationscentret) - Veddelev (Fiskervejen)/ Tidsplan
- 230R - Roskilde St. (Stationscentret) - Frederikssund St./ Tidsplan
- 383 - Mikkelborg Park (P.M. Daells Allé) - Rungsted Kyst St. Øst (Østre Stationsvej)/ Tidsplan
- 374 - Fredensborg St. - Fredensborg St./ Tidsplan
- 145 - Skovlunde St. - Skovlunde St./ Tidsplan
- 334 - Stenløse St. - Holte St./ Tidsplan
- 98N - Roskilde St. (Stationscentret) - Frederikssund St.
- 152 - Måløv St. (Måløv Stationsplads) - Værløse Ryetvej (Ryetvej)/ Tidsplan
- 160 - Bagsværd St. terminalen (Bagsværd St.) - Tinghøjvej Aktivcentret (Tinghøjvej)/ Tidsplan
- 144 - Ballerup St. (Banegårdspladsen) - Vallensbæk St./ Tidsplan
- 158 - Måløv St. - Slangerup Rutebilstation/ Tidsplan
- 620R - Præstø Skole (Rosagervej) - Næstved St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan
- 465 - Byskovskolen Benløse (Præstevej) - Skee (Skeevej)/ Tidsplan
- 737 - Stubbekøbing Havn (Vestre Havn) - Nykøbing Falster St. (Brovejen)/ Tidsplan
- 437 - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)/ Tidsplan
- 321 - Hanebjerg Skole Brødeskov (Brødeskovvej) - Hanebjerg Skole Brødeskov (Brødeskovvej)/ Tidsplan
- 210R - Rødvig St. (togbus) (Østersøvej) - Hårlev St. (togbus) (Hårlev Stationsvej)/ Tidsplan
- 220 - Solrød Strand St. - Trekroner Øst (Trekroner Parkvej)/ Tidsplan
- 513 - Mørkøv St. (Jernbanevej) - Dianalund Torvet (Ventemøllevej)/ Tidsplan