421 linje
Selde Skole (Skive kom) - Selde (Skive kom)
Midttrafik
Midttrafik 421 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
421 bus (Selde) har 12 stoppesteder med afgang fra Skolevej/Breum (Skive Kom) og endestation Selde (Skive Kom).
Vælg hvilken som helst af 421 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Selde (12 stop)
Skolevej/Breum (Skive Kom)
Stouby (Skive Kom)
Thise (Skive Kom)
Thise Skole (Skive Kom)
Sundsøre (Skive Kom)
Nørre Thise (Skive Kom)
Grættrup (Skive Kom)
Junget (Skive Kom)
Floutrupvej/Junget (Skive Kom)
Lindum (Skive Kom)
Skivevej 38/Selde (Skive Kom)
Selde (Skive Kom)
421 OSS
Hvad tid begynder 421 busat køre?
Service på bus 421 begynder kl. 12:32 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 421 bus op med at køre?
Service på bus 421 stopper kl. 16:55 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 421 bus?
Hvornår ankommer bus Selde Skole (Skive kom) - Selde (Skive kom) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Selde Skole (Skive kom) - Selde (Skive kom) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 421 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 421 bus stop.
421 bus Køreplan
421 bus rute går om arbejdsdage. Normale driftstider: 12:32 - 16:55
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 12:32 - 16:55 | 96 - 166 |
tir | 12:32 - 16:55 | 96 - 166 |
ons | 12:32 - 16:55 | 96 - 166 |
tor | 12:32 - 16:55 | 96 - 166 |
fre | 12:32 - 16:55 | 96 - 166 |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 421 (fra Skolevej/Breum (Skive Kom)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 421 (Selde) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
421 linje bus billetpris
Midttrafik 421 (Selde) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
421 (Midttrafik)
Det første stop på 421 bus ruten er Skolevej/Breum (Skive Kom), og det sidste stop er Selde (Skive Kom). 421 (Selde) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 421 har 12 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 28 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 421 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 421 busfor at komme på.
Linje 421 bus sporing i realtid
Spor linje 421 (Selde) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 421 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 421, i Danmark
421 - AAlternative ruter
Midttrafik linjer i Danmark
- 804 - Kjellerup Rtb. (Silkeborg Kom) - Kjellerup Rtb. (Silkeborg Kom)/ Tidsplan
- 518 - Nim (Horsens Kom) - Brædstrup Rtb. (Horsens Kom)/ Tidsplan
- 141 - Haderup Rtb. (Herning Kom) - Aulum Station (Herning Kom)/ Tidsplan
- 2A - Trige/Vestermøllevej (Aarhus Kom) - Holme/Karetmagertoften (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 2A - Endestation/Nordskellet (Randers Kom) - Tjærby Diger Allé/Tjærbyvangsvej (Randers Kom)/ Tidsplan
- 752 - Viborg Rtb. - Viborg Rtb./ Tidsplan
- 205 - Rødkilde Gymnasium (Vejle) - Juelsminde Rtb. (Hedensted Kom)/ Tidsplan
- 313 - Thorsø/Torvet (Favrskov Kom) - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 2B - Torvet/Rådhusstræde (Ikast-Brande Kom) - Torvet/Rådhusstræde (Ikast-Brande Kom)/ Tidsplan
- 72 - Holstebro Trafikterminal - Skive Trafikterminal/ Tidsplan
- 60 - Viborg Rtb. - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 2 - Odder Busterminal - Odder Busterminal/ Tidsplan
- 290 - Midtjyllands Lufthavn/Airport (Viborg Kom) - Thorsminde (Holstebro Kom)/ Tidsplan
- 12 - Logistikparken/Rosbjergvej - Mejlby/Gl. Kaløvej (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 422 - Alling Ringvej 41 - Låsby Skole (Skanderborg Kom)/ Tidsplan
- 118 - Randers Busterminal - Aarhus Rutebilstation/ Tidsplan
- 169 - Herning Station - Fasterholt/Trekanten (Herning Kom)/ Tidsplan
- 10 - Herning Station - NIDO Regionshospitalet Gødstrup (Herning Kom)/ Tidsplan
- 4 - Horsens Trafikterminal - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 42 - Stavtrup/Ormslevvej (Aarhus Kom) - Park Allé/Rådhuset (Aarhus Kom)/ Tidsplan