קו 49
כפר ורדים←נהרייה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 49 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 49 (כפר ורדים←נהרייה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר ניסויי תפן ומסתיים בת. מרכזית נהריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 49 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר ורדים←נהרייה (29 תחנות)
בית ספר ניסויי תפן
מעלה המסגד/האומנים
מעלה המסגד/שביל המסגדים
מעלה המסגד/נרקיס
מעונה ד
מעונה ה
דרך מונפורט/טריק אלסידה
דרך מונפורט/באב אלסיאקל
מצפה הילה 1
מצפה הילה 2
מצפה הילה 3
דרך מונפורט/מרכז מסחרי
דרך מונפורט/טריק אלסידה
מסעף מעליא
דהר
נווה זיו מרכז
מסעף נווה זיו
צומת געתון
משתלת כברי
צומת כברי
מזכירות/גדוד 21
דרך החצב/שביל החרציות
מסעף בן עמי
מרכז רפואי גליל
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב
שד. הנשיא בן צבי/הגלעד
צומת נהריה
ת. מרכזית נהריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 49
מתי מתחיל לפעול קו 49?
קו 49 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 49 מפסיק לעבוד?
קו 49 מפסיק לפעול ב-12:10 בשישי
מתי מגיע קו 49?
כדי לראות מתי קו כפר ורדים←נהרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר ורדים←נהרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 49 (כפר ורדים←נהרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר ורדים←נהרייה (כפר ורדים←נהרייה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 49 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 49 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 49 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 49 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 49
קו 49 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:30 - 15:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 15:40 | 490 |
ב׳ | 07:30 - 15:40 | 490 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:30 - 15:40 | 490 |
ה׳ | 07:30 - 15:40 | 490 |
ו׳ | 07:30 - 12:10 | 280 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל49 (מ בית ספר ניסויי תפן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 49 (כפר ורדים←נהרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 49
תעריף הנסיעה ב49 (כפר ורדים←נהרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
49 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 49 היא בית ספר ניסויי תפן והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/הורדה.
קו 49 (כפר ורדים←נהרייה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 49. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 49.
מעקב אחר קו האוטובוס 49 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 49 (כפר ורדים←נהרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 49 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 49 ב-ישראל
49 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 49 - בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים<->נווה זיו מרכז-נווה זיו-2ב
- 988 - אדוריים/רמות דוד-קרית גת<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 172 - כניסה מזרחית-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ז/ לוח זמנים
- 367 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 294 - מאר אליאס/א רוסיה-פסוטה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 89 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-12/ לוח זמנים
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר הזית/הגפן-עבדון-1#/ לוח זמנים
- 10 - מקאם נבי סבלאן-חורפיש<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-3#/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 511 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-17/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 281 - מסעף סאסא-הגליל העליון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ם/ לוח זמנים
- 471 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אשכר/שניר-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת עכו/הרצל-עכו<->לוחמי הגיטאות/מרכז-לוחמי הגיטאות-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1א/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אבו סנאן חיילים משוחררים ב-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים