קו 51
לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 51 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 51 (לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בלב הפארק/וייצמן ומסתיים ברכבת רעננה דרום/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 51 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה (15 תחנות)
לב הפארק/וייצמן
שדרות וייצמן/הנשר
שדרות וייצמן/דרך ירושלים
ספורטק/שדרות וייצמן
שדרות וייצמן/מגדל
קרן היסוד/וייצמן
קרן היסוד/הקוממיות
קרן היסוד/ההסתדרות
קרן היסוד/גולומב
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/ז'בוטינסקי
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/רבוצקי
מסוף רעננה/צומת רעננה
רכבת רעננה דרום/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 51
מתי מתחיל לפעול קו 51?
קו 51 מתחיל לפעול ב-05:53 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 51 מפסיק לעבוד?
קו 51 מפסיק לפעול ב-16:18 בשני
מתי מגיע קו 51?
כדי לראות מתי קו לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 51 (לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה (לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 51 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 51 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 51 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 51 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 51
קו 51 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:53 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:53 - 19:20 | 27 - 61 |
ב׳ | 05:53 - 16:18 | 26 - 61 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:53 - 19:20 | 27 - 61 |
ה׳ | 05:53 - 19:20 | 27 - 61 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל51 (מ לב הפארק/וייצמן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 51 (לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 51
תעריף הנסיעה ב51 (לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
51 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 51 היא לב הפארק/וייצמן והתחנה האחרונה היא רכבת רעננה דרום/הורדה.
קו 51 (לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 51. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 51.
מעקב אחר קו האוטובוס 51 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 51 (לב הפארק/וייצמן←רכבת רעננה דרום/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 51 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 51 ב-ישראל
51 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 398 - כצנלסון/ששת הימים-יהוד מונוסון<->בית ספר דתי/הבנים-בית דגן-20/ לוח זמנים
- 688 - מכללת אחוה-באר טוביה<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 570 - הנרקיס/הורדים-אלישמע<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 340 - הספרייה-מצפה רמון<->ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים-אילת-1#/ לוח זמנים
- 283 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 459 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->ת. רכבת בית שמש-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 602 - חבצלת החוף/אירוס הארגמן-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 149 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 67 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->נירית/מירון-נירית-2#/ לוח זמנים
- 559 - בן איש חי/קארו-בית שמש<->מלון יפה נוף-ערד-2#/ לוח זמנים
- 22 - המרכבה/הבנאי-חולון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 61 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->קניון ג'י/וייצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 77 - משה שרת/משאבים-הוד השרון<->החומש/חנקין-הוד השרון-13/ לוח זמנים
- 35 - המרכבה/הבנאי-חולון<->קניון איילון-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים
- 15 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->דרך רפאל איתן/הדובדבן-קרית אונו-10/ לוח זמנים