קו 35
חולון←רמת גן
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 35 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 35 (חולון←רמת גן) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמרכבה/הבנאי ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 35 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←רמת גן (45 תחנות)
המרכבה/הבנאי
חצי חינם/המרכבה
האורגים/המרכבה
הרוקמים/הלהב
האורגים/הסתת
המלאכה/האורגים
המלאכה/המשביר
הפלד/המלאכה
הפלד/האופן
הפלד/פרופ' שור
דרך השבעה/המכתש
אזור/דרך השבעה
בית ספר מקווה ישראל/כביש 44
צומת חולון/דרך השיריון
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת.רכבת ההגנה
דרך ההגנה/המעפילים
שוק התקווה/דרך ההגנה
גן התקווה/דרך ההגנה
דרך ההגנה/גבעתי
דרך משה דיין/ההגנה
דרך משה דיין/קרייתי
דרך בר לב/דרך משה דיין
דרך בר לב/אונטרמן
דרך בר לב/שד' ששת הימים
שד' ששת הימים/תקוע
מח''ל/שד' ששת הימים
מח''ל/מעפילי אגוז
דרך הטייסים/ככר הרב פרדס
דרך הטייסים/שלם
עודד/אלוף דוד
אלוף שדה/עודד
מסוף כורזין
הרב הרצוג/טבנקין
דרך בן גוריון/גולומב
דרך בן גוריון/כנפי נשרים
דרך בן גוריון/הרכסים
בן גוריון/ כצנלסון
בן גוריון/ סירקין
בן גוריון/ החץ
דרך בן גוריון/שלישות
דרך בן גוריון/מגדים
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 35
מתי מתחיל לפעול קו 35?
קו 35 מתחיל לפעול ב-06:00 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 35 מפסיק לעבוד?
קו 35 מפסיק לפעול ב-16:20 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 35?
כדי לראות מתי קו חולון←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 35 (חולון←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←רמת גן (חולון←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 35 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 35 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 35 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 35 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 35
קו 35 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 16:20 | 35 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:00 - 21:30 | 30 |
ד׳ | 06:00 - 21:30 | 30 |
ה׳ | 06:00 - 21:30 | 30 |
ו׳ | 07:00 - 16:20 | 35 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל35 (מ המרכבה/הבנאי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 35 (חולון←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 35
תעריף הנסיעה ב35 (חולון←רמת גן) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
35 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 35 היא המרכבה/הבנאי והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 35 (חולון←רמת גן) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 35. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 35.
מעקב אחר קו האוטובוס 35 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 35 (חולון←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 35 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 35 ב-ישראל
35 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 140 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-2#/ לוח זמנים
- 601 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 524 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 168 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 369 - מלכי ישראל/דרך הדרום-קרית גת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-23/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 621 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 453 - שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים<->ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא-אלעד-20/ לוח זמנים
- 281 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 236 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 22 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נירית/מירון-נירית-1#
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-2#ת. רכבת להבים רהט ↔ מלון הוד המדבר/ לוח זמנים