Fortsæt til primært indhold
Bus - 520

520

Holbæk St. - Kalundborg St.

Movia

520 bus Køreplan

520 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:26 - 22:01

Dag Kørselstider
mandag 05:26 - 22:01
tirsdag 05:26 - 22:01
onsdag 05:26 - 22:01
torsdag 05:26 - 22:01
fredag 05:26 - 22:01
lørdag 08:01 - 16:01
søndag 10:01 - 19:01
Vis den fulde rejseplan

520 bus Rutekort

520 bus Linjekort

520 bus Ruteplan og stoppesteder

520 bus (Holbæk St.) har 52 stoppesteder med afgang fra Kalundborg St. og endestation Holbæk St..

520 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:26 og stopper kl. 22:01. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 520 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Holbæk St. (52 stop)

Se PDF: 520 køreplan, stoppesteder og kort

520 OSS

  • Hvad tid begynder 520 busat køre?

    Service på bus 520 begynder kl. 05:26 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 520 bus op med at køre?

    Service på bus 520 stopper kl. 16:01 på lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 520 bus?

    Hvornår ankommer Bus Holbæk St. - Kalundborg St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Holbæk St. - Kalundborg St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 520 bus stoppesteder

Kalundborg St. • Jernbanegade (Bredgade) • Nytorv (Elmegade) • Slagelsevej (Elmegade) • Rynkevangskolen (Holbækvej) • Stejlhøj (Holbækvej) • Rådhuset (Holbækvej) • Tømmerupvej (Holbækvej) • Tingvejen (Holbækvej) • Asmindrup Højskolevej (Holbækvej) • Birkendegård (Holbækvej) • Ærtebjergvej (Kalundborgvej) • Viskinge (Kirkebakken) • Tjørnebjergvej (Stationsvej) • Svebølle Skole (Stationsvej) • Højvangen (Parcelvej) • Gl.Skovvej (Frederiksberg) • Løgtved Huse (Frederiksberg) • Løgtved (Kalundborgvej) • Nikolinevej (Kalundborgvej) • Bregninge (Kalundborgvej) • Højsted (Kalundborgvej) • Favrbovej (Kalundborgvej) • Snertinge (Kalundborgvej) • Kalundborgvej (Skelbæk) • Svinninge Hallen (Kalundborgvej) • Skolelodden (Kalundborgvej) • Strandvejen (Hovedgaden) • Svinninge St. • Hørtegård (Solbjerggård) • Kirkebakken (Bygaden) • Bygaden (Trønningevej) • Kundby Skole (Trønningevej) • Kundby Koloni (Trønningevej) • Trønninge (Trønninge By) • Kalundborgvej (Trønningevej) • Tuse Plejehjem (Tuse Byvej) • Katrinedalskolen Tuse (Tuse Byvej) • Tusebjerg (Kalundborgvej) • Springstrupvej (Kalundborgvej) • Rødkælkevej (Kalundborgvej) • Nykøbingvej (Kalundborgvej) • Fr. Olsensvej (Kalundborgvej) • Hejrevej (Kalundborgvej) • Skovsangervej (Kalundborgvej) • Stillidsvej (Kalundborgvej) • Fjordvej (Kalundborgvej) • Nordvestvej (Kalundborgvej) • Strandparken (Kalundborgvej) • Slagterivej (Kalundborgvej) • Slotsvej (Kalundborgvej) • Holbæk St.

520 bus Køreplan

520 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:26 - 22:01

Dag Kørselstider
mandag 05:26 - 22:01
tirsdag 05:26 - 22:01
onsdag 05:26 - 22:01
torsdag 05:26 - 22:01
fredag 05:26 - 22:01
lørdag 08:01 - 16:01
søndag 10:01 - 19:01

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

520 (Movia)

Det første stop på 520 bus ruten er Kalundborg St., og det sidste stop er Holbæk St.. 520 (Holbæk St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 520 har 52 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 78 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 520 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 520 busfor at komme på.

520 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 520 med appen!