664 linje
Stege Rtb. (Ved Stranden) - Kastrup (Kastrupvej)
Movia
Movia 664 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
664 bus (Gåsetårnskolen Iselinge) har 14 stoppesteder med afgang fra Kastrup (Kastrupvej) og endestation Gåsetårnsskolen Iselinge (Chr Richardtsvej).
664 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 07:22. Kørselsdage i denne uge: mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Vælg hvilken som helst af 664 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Gåsetårnskolen Iselinge (14 stop)
Kastrup (Kastrupvej)
Tværvej (Sct.Clemensvej)
Kirkebakken (Sct.Clemensvej)
Nøkkemosen (Ndr Vindingevej)
Koglevej (Næstvedvej)
Neder Vindinge (Granvej)
Granvej (Gammelsøvej)
Odinsvej (Gammelsøvej)
Broværket (Hovedakslen)
Hovedakslen (Næstvedvej)
Elmealle (Næstvedvej)
Vordingborg St.
Boulevarden
Gåsetårnsskolen Iselinge (Chr Richardtsvej)
664 OSS
Hvad tid begynder 664 busat køre?
Service på bus 664 begynder kl. 07:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Hvad tider holder 664 bus op med at køre?
Service på bus 664 stopper kl. 07:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Hvad tid ankommer 664 bus?
Hvornår ankommer Bus Stege Rtb. (Ved Stranden) - Kastrup (Kastrupvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Stege Rtb. (Ved Stranden) - Kastrup (Kastrupvej) linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 664 bus linje Pinsedag and 2. Pinsedag?
664 buss kørselstider Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 664 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 664 bus stop.
664 bus Køreplan
664 bus rute opererer den mandag til torsdag. Almindelige åbningstider: 07:22
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 07:22 | Enkel afgang |
tir | 07:22 | Enkel afgang |
ons | 07:22 | Enkel afgang |
tor | 07:22 | Enkel afgang |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 664 (fra Kastrup (Kastrupvej)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 664 (Gåsetårnskolen Iselinge) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
664 linje bus billetpris
Movia 664 (Gåsetårnskolen Iselinge) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
664 (Movia)
Det første stop på 664 bus ruten er Kastrup (Kastrupvej), og det sidste stop er Gåsetårnsskolen Iselinge (Chr Richardtsvej). 664 (Gåsetårnskolen Iselinge) går mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Yderligere oplysninger: 664 har 14 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 21 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 664 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 664 busfor at komme på.
Linje 664 Bus sporing i realtid
Spor linje 664 (Gåsetårnskolen Iselinge) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 664 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 664, i Danmark
664 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 149 - Glostrup St. (Banegårdspladsen) - Albertslund St. (Hedemarksvej)/ Tidsplan
- 460R - Ringsted St. - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)/ Tidsplan
- 597 - Jerslev Hvidebækhallen (Skolevejsstien) - Ubby Forsamlingshus (Hovedgaden)/ Tidsplan
- 264 - Karise St. (Banevej) - Haslev St. (Stationspladsen)/ Tidsplan
- 322 - Skævinge St. - Kornmarkskolen Skævinge (Ny Harløsevej)/ Tidsplan
- 313 - Frederikssund St. - Kyndby Huse (Kyndbyvej)/ Tidsplan
- 227 - Kirke Hyllinge (Bygaden) - Roskilde St. Sygehuset (Køgevej)/ Tidsplan
- 345 - Ålsgårde St. - Espergærde St./ Tidsplan
- 563 - Højby Sjælland St. (Højby Stationsvej) - Nykøbing Sj. St. (Jernbanevej)/ Tidsplan
- 467 - Smålodsvej (Roskildevej) - Vigersted (Vigersted Bygade)/ Tidsplan
- 242 - Kastaniehusene Ejby ældrecenter (Dalbyvej) - Ølby St. (Ølby St)/ Tidsplan
- 408 - Ringsted St. (Vestervej) - Borup St./ Tidsplan
- 219 - Kirke Hyllinge (Bygaden) - Hvalsø St./ Tidsplan
- 32 - Ørestad St. Kay Fiskers Plads (Kay Fiskers Plads) - Kastrup St. (Ved Stationen)/ Tidsplan
- 772 - Onsevig (Byskovvej) - Ravnsborgskolen (Pederstrupvej)/ Tidsplan
- 400S - Lyngby St. - Hundige St./ Tidsplan
- 14 - Ryparken (Rymarksvej) - Nørreport St. (Nørre Voldgade)/ Tidsplan
- 118 - Leen (Gadehavegårdsvej) - Borgerskolen (Køgevej)/ Tidsplan
- 132 - Friheden St. - Tingbjerg Gavlhusvej (Terrasserne)/ Tidsplan