541 linje
Jyderup St. - Havnsø vest (Lyngvej)
Movia
Movia 541 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
541 bus (Firhøjskolen) har 13 stoppesteder med afgang fra Jyderup St. og endestation Firhøjskolen (Kirkemosevej).
Vælg hvilken som helst af 541 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Firhøjskolen (13 stop)
Jyderup St.
Skovengen (Holbækvej)
Skovbrynet (Ellebjergvej)
Stokkebjergvej (Ellebjergvej)
Bjergstedvej (Amtsvejen)
Godthåb (Amtsvejen)
Stenager (Slagelsevej)
Tingvej (Slagelsevej)
Tværvej (Slagelsevej)
Snertinge (Nykøbingvej)
Hækkemosen (Nykøbingvej)
Særslev (Nykøbingvej)
Firhøjskolen (Kirkemosevej)
541 OSS
Hvad tid begynder 541 busat køre?
Service på bus 541 begynder kl. 06:34 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 541 bus op med at køre?
Service på bus 541 stopper kl. 07:34 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 541 bus?
Hvornår ankommer Bus Jyderup St. - Havnsø vest (Lyngvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Jyderup St. - Havnsø vest (Lyngvej) linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 541 bus linje Pinsedag and 2. Pinsedag?
541 buss kørselstider Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 541 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 541 bus stop.
541 bus Køreplan
541 bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 06:34 - 07:34
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 06:34 - 07:34 | 60 |
tir | 06:34 - 07:34 | 60 |
ons | 06:34 - 07:34 | 60 |
tor | 06:34 - 07:34 | 60 |
fre | 06:34 - 07:34 | 60 |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 541 (fra Jyderup St.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 541 (Firhøjskolen) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
541 linje bus billetpris
Movia 541 (Firhøjskolen) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
541 (Movia)
Det første stop på 541 bus ruten er Jyderup St., og det sidste stop er Firhøjskolen (Kirkemosevej). 541 (Firhøjskolen) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 541 har 13 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 16 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 541 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 541 busfor at komme på.
Linje 541 Bus sporing i realtid
Spor linje 541 (Firhøjskolen) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 541 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 541, i Danmark
541 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 263 - Faxe Ladeplads (Postvej) - Haslev St. (Stationspladsen)/ Tidsplan
- 201A - Trekroner St. - Svogerslev Søbredden (Kongemarksvej)/ Tidsplan
- 801A - Klostermosevej Nord (Klostermosevej) - Espergærde St./ Tidsplan
- 216 - Roskilde St. - Ballerup St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan
- 670 - Næstved St. (Banegårdspladsen) - Skælskør Busterminal (Stationsvej)/ Tidsplan
- 253 - Hårlev St. - Hårlev St./ Tidsplan
- 347 - Helsingør St. - Hornbæk St./ Tidsplan
- 206 - Sankt Jørgens Skole (Sønderlundsvej) - Gartnervang/ Tidsplan
- 185 - Nørreport St. (Nørre Voldgade) - Klampenborg St. (Dyrehavevej)/ Tidsplan
- 761 - Vink - Lungholm (Rødbyvej) - Vink - Holeby Skole (Vestervej)/ Tidsplan
- 228 - Holbæk St. - Kirke Hyllinge (Bygaden)/ Tidsplan
- 110R - Roskilde St. Sygehuset (Ny Østergade) - Hårlev St./ Tidsplan
- 5C - Herlev Hospital Sløjfen (Hyldemorsvej) - Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)/ Tidsplan
- 313 - Frederikssund St. - Kyndby Huse (Kyndbyvej)/ Tidsplan
- 437 - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)/ Tidsplan
- 71 - Frederiksberg Rådhus (Smallegade) - Frederiksberg Rådhus (Smallegade)/ Tidsplan
- 25 - Orientkaj St. (Stubbeløbgade) - Oceankaj Terminal (Oceankaj)/ Tidsplan
- 587 - Vipperød Sandbakkevej (Roskildevej) - Stenhus gymnasium (Stenhusvej)/ Tidsplan
- 34 - Bella Center St. (Martha Christensens Vej) - Nøragersmindevej (Kongelundsvej)/ Tidsplan
- 762 - Vink - Holeby Skole (Vestervej) - Holeby Skole (Vestervej)/ Tidsplan