636 linje
Hyrupvej v Hyrup Hedevej - Bevtoft Skole
Sydtrafik
Sydtrafik 636 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
636 bus (Neder Jerstal) har 11 stoppesteder med afgang fra Over Jerstal Skole og endestation Træhedevej V Kraggårdvej.
636 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 14:10. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 636 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Neder Jerstal (11 stop)
Over Jerstal Skole
Over Jerstal Gelsåvej V Vestvej
Neder Jerstal
Bevtoft Skole
Hyrup (Nørre Rangstrup)
Hyrupvej V Hyrup Hedevej
Diagonalvej 7 (Bevtoft)
Strandelhjørn (Vojens)
Strandelhjørnskov
Neder Jerstal
Træhedevej V Kraggårdvej
636 OSS
Hvad tid begynder 636 busat køre?
Service på bus 636 begynder kl. 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 636 bus op med at køre?
Service på bus 636 stopper kl. 14:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 636 bus?
Hvornår ankommer bus Hyrupvej v Hyrup Hedevej - Bevtoft Skole linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Hyrupvej v Hyrup Hedevej - Bevtoft Skole linje, der er tættest på din placering.
Er der en 636 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 636 bus stop.
636 bus Køreplan
636 bus rute går om arbejdsdage. Normale driftstider: 14:10
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 14:10 | Enkel afgang |
tir | 14:10 | Enkel afgang |
ons | 14:10 | Enkel afgang |
tor | 14:10 | Enkel afgang |
fre | 14:10 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Sydtrafik bus
Se alle opdateringer på 636 (fra Over Jerstal Skole), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 636 (Neder Jerstal) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Sydtrafik nu.
636 linje bus billetpris
Sydtrafik 636 (Neder Jerstal) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Sydtrafik, tjek Moovit-appen eller Sydtrafiks officielle hjemmeside.
636 (Sydtrafik)
Det første stop på 636 bus ruten er Over Jerstal Skole, og det sidste stop er Træhedevej V Kraggårdvej. 636 (Neder Jerstal) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 636 har 11 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 27 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Sydtrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 636 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 636 busfor at komme på.
Linje 636 bus sporing i realtid
Spor linje 636 (Neder Jerstal) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 636 bus eller en live Sydtrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Sydtrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Sydtrafik og enhver bus, inklusive linje 636, i Danmark
636 - AAlternative ruter
Sydtrafik linjer i Danmark
- V179 - Vorbasse busholdeplads - Kolding Busterminal/ Tidsplan
- 350 - Børkop St. - Skolebakken v Englystskolen/ Tidsplan
- 377 - Tinghusgade (Grindsted) - Østergade v Vandkranen (Grindsted)/ Tidsplan
- 262 - Haderslev Busstation - Hejlsminde Havnevej v Lystbådehavn/ Tidsplan
- 5 - Tøndervej v Farverhus - Aabenraa Busstation (bybus)/ Tidsplan
- 9A - Vejle Trafikcenter - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 448 - Henne Strand (Henne) - Nørre Nebel St./ Tidsplan
- 338 - Ødsted Skole Ammitsbølvej - Ødsted Ribevej v Ammitsbølvej/ Tidsplan
- 572 - Bække Nørregade v Skolegade - Bække Skole/ Tidsplan
- 333 - Nybjerg Mølle - Egtved Østergade v Egtved Skole/ Tidsplan
- 346 - Thyregod Skole - Thyregod Skole/ Tidsplan
- 348 - Oksenbjergevej 2 Give - Øster Nykirke Skole/ Tidsplan
- 678 - Tinglev Station - Gårdeby/ Tidsplan
- 779 - Højer Busstation - Højer Busstation/ Tidsplan
- 2584 - Lyreskovskolen Padborgvej - Kruså Harkærvej v Grænsehallerne/ Tidsplan
- 376 - Søgårdvej (Hejnsvig) - Stenderup/Krogager Storegade v kirken (Grindsted)/ Tidsplan
- 723 - Rinkenæs Skole Stenvej - Rinkenæs Skole Stenvej/ Tidsplan
- 380 - Billund Centret - Grindsted Rutebilstation/ Tidsplan
- 224 - Sønderborg Busstation - Nordborg Busstation/ Tidsplan
- 3 - Fredericia Banegård - Erritsø Snoghøj Landevej v Snaremosevej/ Tidsplan