636
636 - Neder Jerstal Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Over Jerstal Skole | 14:10 |
Over Jerstal Gelsåvej V Vestvej | 14:11 |
Neder Jerstal | 14:35 |
Bevtoft Skole | 14:17 |
Hyrup (Nørre Rangstrup) | 14:20 |
Diagonalvej 7 (Bevtoft) | 14:23 |
Strandelhjørn (Vojens) | 14:27 |
Strandelhjørnskov | 14:28 |
Neder Jerstal | 14:32 |
Træhedevej V Kraggårdvej | 14:34 |
Sydtrafik Bus tidsplan - 636 (Neder Jerstal)
Sydtrafik Bus-planen for 636-ruten, Neder Jerstal, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Over Jerstal Skole station til Træhedevej V Kraggårdvej station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Sydtrafik tidsplan.