670 linje
Næstved St. (Banegårdspladsen) - Skælskør Busterminal (Stationsvej)
Movia
Movia 670 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
670 bus (Skælskør Busterminal) har 39 stoppesteder med afgang fra Næstved St. (Banegårdspladsen) og endestation Skælskør Busterminal (Stationsvej).
Vælg hvilken som helst af 670 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Skælskør Busterminal (39 stop)
Næstved St. (Banegårdspladsen)
Rådmandsengen (Rådmandshaven)
Rådmandshave (Rådmandshaven)
Lille Solvej (Karrebækvej)
Mosevej (Karrebækvej)
Karrebækvej
Digtervejensskole Sti (Karrebækvej)
Grimstrupvej (Karrebækvej)
Ålestokvej Zoopark (Karrebækvej)
Stenbæksholm (Karrebækvej)
Dyves Bro (Karrebækvej)
Skælskørvej (Karrebækvej)
Saltøvej (Skælskørvej)
Teglværksvej (Skælskørvej)
Menstrup Kro (Menstrup Bygade)
Frederiksvej (Menstrup Bygade)
Menstrup Bygade (Spjellerup Bygade)
Spjellerup (Spjellerup Bygade)
Skælskør Landevej (Skafterupvej)
Skafterup (Skafterupvej)
Bisserup Byvej (Skafterupvej)
Holsteinborgvej (Skafterupvej)
Bisserup Strand (Skafterupvej)
Holsteinborgvej (Skafterupvej)
Skovvænget (Holsteinborgvej)
Holsteinborg (Holsteinborgvej)
Østervej Holsteinborgvej (Østervej)
Rude Østervej (Østervej)
Kirkeskovskolen (Næstved Landevej)
Bøgelunde (Næstved Landevej)
Lundby (Næstved Landevej)
Tjæreby (Næstved Landevej)
Tystofte (Næstved Landevej)
Eggeslevmagle Skole (Næstvedvej)
Smidstrupvej (Næstvedvej)
Sorøvej (Næstvedvej)
Bakkenborgvej (Carl Medingsvej)
Stationsvej (Havnevej)
Skælskør Busterminal (Stationsvej)
670 OSS
Hvad tid begynder 670 busat køre?
Service på bus 670 begynder kl. 05:20 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 670 bus op med at køre?
Service på bus 670 stopper kl. 22:22 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Hvad tid ankommer 670 bus?
Hvornår ankommer Bus Næstved St. (Banegårdspladsen) - Skælskør Busterminal (Stationsvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Næstved St. (Banegårdspladsen) - Skælskør Busterminal (Stationsvej) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 670 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 670 bus stop.
670 bus Køreplan
670 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:20 - 22:22
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 05:20 - 22:22 | 51 - 120 |
tir | 05:20 - 22:22 | 51 - 120 |
ons | 05:20 - 22:22 | 51 - 120 |
tor | 05:20 - 22:22 | 51 - 120 |
fre | 05:20 - 22:22 | 51 - 120 |
lør | 08:22 - 22:22 | 120 |
søn | 08:22 - 22:22 | 120 |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 670 (fra Næstved St. (Banegårdspladsen)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 670 (Skælskør Busterminal) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
670 linje bus billetpris
Movia 670 (Skælskør Busterminal) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
670 (Movia)
Det første stop på 670 bus ruten er Næstved St. (Banegårdspladsen), og det sidste stop er Skælskør Busterminal (Stationsvej). 670 (Skælskør Busterminal) går hver dag.
Yderligere oplysninger: 670 har 39 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 57 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 670 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 670 busfor at komme på.
Linje 670 Bus sporing i realtid
Spor linje 670 (Skælskør Busterminal) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 670 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 670, i Danmark
670 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 335 - Farum St. - Hillerød St./ Tidsplan
- 715 - Ravnsborgskolen (Pederstrupvej) - Nakskov St. (Perlestikkergade)/ Tidsplan
- 615 - Bisserup Strand (Skafterupvej) - Sorø Byterminal/ Tidsplan
- 36 - Københavns Lufthavn (Ellehammersvej) - Nøragersmindevej (Kongelundsvej)/ Tidsplan
- 554 - Kalundborg St. - Kalundborg St.
- 400 - Lyngby St. - Hundige St./ Tidsplan
- 312 - Frederikssund St. - Egedal St./ Tidsplan
- 7A - Sjælør St. (Hf. Stien) - Rødovrehallen (Sløjfen)/ Tidsplan
- 440R - Ringsted St. - Haslev St. (Stationspladsen)/ Tidsplan
- 722 - Maribo St. (Banegårdspladsen) - Maribo St. (Banegårdspladsen)/ Tidsplan
- 31 - Ålekistevej Sløjfen - Kastrup St. (Ved Stationen)/ Tidsplan
- 750 - Stege Rtb. (Ved Stranden) - Nykøbing Falster St. (Brovejen)/ Tidsplan
- 32 - Ørestad St. Kay Fiskers Plads (Kay Fiskers Plads) - Kastrup St. (Ved Stationen)/ Tidsplan
- 94N - Hillerød St. - Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)/ Tidsplan
- 488 - Stenlille St. Hovedgaden (Hovedgaden) - Stenlille skole Fredensvej (Hovedgaden)/ Tidsplan
- 701 - PandebjergvejBørnehaven (Pandebjergvej) - Grønsundsvej (Prinsholmvej)/ Tidsplan
- 408 - Ringsted St. (Vestervej) - Borup St./ Tidsplan
- 184 - Holte St. - Nørreport St. (Nørre Voldgade)/ Tidsplan
- 587 - Vipperød Sandbakkevej (Roskildevej) - Stenhus gymnasium (Stenhusvej)/ Tidsplan
- 246 - Borup St. - Solrød Strand St./ Tidsplan