717 linje
Nakskov St. (Banegården) - Rødby Rutebilstation (Fruegade)
Movia
Movia 717 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
717 bus (Nakskov St.) har 23 stoppesteder med afgang fra Rødby Rutebilstation og endestation Nakskov St. (Banegården).
Vælg hvilken som helst af 717 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Nakskov St. (23 stop)
Rødby Rutebilstation
Kirkenoret (Nebbelundevej)
Nebbelunde (Nebbelundevej)
Bukkehave (Bukkehavevej)
V. Tirsted (Bukkehavevej)
Duevej (Brandstrupvej)
Brandstrupvej Branddammen (Brandstrupvej)
Gumpehavevej (Brandstrupvej)
Nakskov Landevej (Brandstrupvej)
Vejlebyskov (Nakskov Landevej)
Kaj Munks Vej (Nakskov Landevej)
Vink - Reventlow Lille Skole (Rødbyvej)
Vink - Hvilested Strædet (Rødbyvej)
Egevej (Højrebygade)
Centralvej (Højrebygade)
Bækkevej (Højrebygade)
Søllested St. (Jernbanegade)
Volshave Skovvej (Højrebyvej)
Græshavevej (Højrebyvej)
Lienlund (Rødbyvej)
Hagesvej (Rødbyvej)
Reimersgade (Rødbyvej)
Nakskov St. (Banegården)
717 OSS
Hvad tid begynder 717 busat køre?
Service på bus 717 begynder kl. 07:10 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 717 bus op med at køre?
Service på bus 717 stopper kl. 15:27 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 717 bus?
Hvornår ankommer Bus Nakskov St. (Banegården) - Rødby Rutebilstation (Fruegade) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Nakskov St. (Banegården) - Rødby Rutebilstation (Fruegade) linje, der er tættest på din placering.
Kører Movias 717 bus linje Store Bededag and Arbejdernes Internationale Kampdag?
717 buss kørselstider Store Bededag and Arbejdernes Internationale Kampdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 717 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 717 bus stop.
717 bus Køreplan
717 bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 07:10 - 15:27
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 07:10 - 15:27 | 90 - 315 |
tir | 07:10 - 15:27 | 90 - 315 |
ons | 07:10 - 15:27 | 90 - 315 |
tor | 07:10 - 15:27 | 90 - 315 |
fre | 07:10 - 15:27 | 90 - 315 |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Movia bus
Se alle opdateringer på 717 (fra Rødby Rutebilstation), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 717 (Nakskov St.) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Movia nu.
717 linje bus billetpris
Movia 717 (Nakskov St.) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Movia, tjek Moovit-appen eller Movias officielle hjemmeside.
717 (Movia)
Det første stop på 717 bus ruten er Rødby Rutebilstation, og det sidste stop er Nakskov St. (Banegården). 717 (Nakskov St.) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 717 har 23 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 41 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 717 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 717 busfor at komme på.
Linje 717 Bus sporing i realtid
Spor linje 717 (Nakskov St.) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 717 bus eller en live Movia bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Movia eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Movia og enhver bus, inklusive linje 717, i Danmark
717 - AAlternative ruter
Movia linjer i Danmark
- 332 - Farum St. - Farum St./ Tidsplan
- 233 - Roskilde St. (Stationscentret) - Sagnlandet Lejre (Slangealleen)/ Tidsplan
- 415 - Ringsted St. - Allindelille Friskole (Skeevej)/ Tidsplan
- 311 - Haldor Topsøe Park (Siliciumvej) - Græse Bakkeby (Højvang)/ Tidsplan
- 901 - Slagelse Skovsø (Sorøvej) - Korsør St./ Tidsplan
- 199 - Vedbæk St. - Holte St./ Tidsplan
- 326 - Hillerød St. - Hundested Hallen (Stadionvej)/ Tidsplan
- 260R - Ringsted St. - Køge St. (Ivar Huitfeldtsvej)/ Tidsplan
- 420 - Slagelse St. (Ndr.Stationsvej) - Holbæk St./ Tidsplan
- 93N - Rådhuspladsen St. (Vesterbrogade) - Oldvejsparken (Oldvejen)/ Tidsplan
- 90N - Gilleleje St. - Helsingør St./ Tidsplan
- 466 - Ørslev Stationsvej (Ørslev Gade) - Ringsted St./ Tidsplan
- 132 - Friheden St. - Tingbjerg Gavlhusvej (Terrasserne)/ Tidsplan
- 108 - Køge St. Østre Banevej (Østre Banevej) - Køge St. Østre Banevej (Østre Banevej)/ Tidsplan
- 488 - Stenlille St. Hovedgaden (Hovedgaden) - Stenlille skole Fredensvej (Hovedgaden)/ Tidsplan
- 484 - Sorø Byterminal - Sorø Byterminal/ Tidsplan
- 762 - Vink - Holeby Skole (Vestervej) - Holeby Skole (Vestervej)/ Tidsplan
- 227 - Kirke Hyllinge (Bygaden) - Roskilde St. Sygehuset (Køgevej)/ Tidsplan
- 383 - Mikkelborg Park (P.M. Daells Allé) - Rungsted Kyst St. Øst (Østre Stationsvej)/ Tidsplan
- 145 - Skovlunde St. - Skovlunde St./ Tidsplan