771 linje
Nørreå Skolen
Midttrafik
Midttrafik 771 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
771 bus (Nørreå Skolen) har 17 stoppesteder med afgang fra Bjerringbro St. (Viborg Kom) og endestation Nørreå Skolen (Viborg Kom).
771 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 07:45. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 771 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Nørreå Skolen (17 stop)
Bjerringbro St. (Viborg Kom)
Jørgens Alle/Østergade (Viborg Kom)
Pilevej/Østergade (Viborg Kom)
Pilekvisten (Viborg Kom)
Grundfos/Pilevej (Viborg Kom)
Grundfos Øst (Viborg Kom)
Grundfos Teknologicenter (Viborg Kom)
Tyttebærvej/Stenshedevej (Viborg Kom)
Stendiget/Stenshedevej (Viborg Kom)
Hjermind (Viborg Kom)
Hjorthede (Viborg Kom)
Lee (Viborg Kom)
Krog (Viborg Kom)
Løvskal (Viborg Kom)
Løvskal Landevej 9 (Viborg Kom)
Nørreå Skolen (Viborg Kom)
Nørreå Skolen (Viborg Kom)
771 OSS
Hvad tid begynder 771 busat køre?
Service på bus 771 begynder kl. 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 771 bus op med at køre?
Service på bus 771 stopper kl. 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 771 bus?
Hvornår ankommer bus Nørreå Skolen linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Nørreå Skolen linje, der er tættest på din placering.
Er der en 771 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 771 bus stop.
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 771 (fra Bjerringbro St. (Viborg Kom)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 771 (Nørreå Skolen) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
771 linje bus billetpris
Midttrafik 771 (Nørreå Skolen) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
771 (Midttrafik)
Det første stop på 771 bus ruten er Bjerringbro St. (Viborg Kom), og det sidste stop er Nørreå Skolen (Viborg Kom). 771 (Nørreå Skolen) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 771 har 17 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 26 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 771 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 771 busfor at komme på.
Linje 771 bus sporing i realtid
Spor linje 771 (Nørreå Skolen) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 771 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 771, i Danmark
771 - AAlternative ruter
Midttrafik linjer i Danmark
- 114 - Aarhus Rutebilstation - Hammel Rtb./ Tidsplan
- 223 - Randers Busterminal - Jebjerg by (Randers Kom)/ Tidsplan
- 107 - Overby Skovvej/Horsensvej (Skanderborg Kom) - Skanderborg St. (Skanderborg Kom)/ Tidsplan
- 12 - Knebel (Syddjurs Kom) - Knebel (Syddjurs Kom)/ Tidsplan
- 413 - Ejer Risvej/Lille Tåningvej - Campus Skanderborg/Højvangens Torv/ Tidsplan
- 24 - Lemvig St. (Lemvig Kom) - Holstebro Trafikterminal/ Tidsplan
- 11 - Horsens Gymnasium og HF/Silkeborgvej - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 24 - Sminge (Silkeborg Kom) - Gjern Skole (Silkeborg Kom)/ Tidsplan
- 335 - Aspvej (Struer Kom) - Struer St. (Struer Kom)/ Tidsplan
- 745 - Løgstrup (Viborg Kom) - Knudby (Viborg Kom)/ Tidsplan
- 190 - Ikast/Østerport (Ikast-Brande Kom) - Gl. Blåhøj (Ikast-Brande Kom)/ Tidsplan
- 107 - Skanderborg St. (Skanderborg Kom) - Overby Skovvej/Horsensvej (Skanderborg Kom)/ Tidsplan
- 205 - Rødkilde Gymnasium (Vejle) - Juelsminde Rtb. (Hedensted Kom)/ Tidsplan
- 100 - Hornslet/Borupvej (Syddjurs Kom) - Odder Busterminal/ Tidsplan
- 6M - MCH Messecenter Herning/Vardevej (Herning Kom) - Herning Station Perron 7/ Tidsplan
- 3 - Hadbjerg Skole/Mejsevej (Favrskov Kom) - Voldum Kirke (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 18 - Albæk/Stadion (Randers Kom) - Tebbestrup/Endestation (Randers Kom)/ Tidsplan
- 5 - Horsens Trafikterminal - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 770 - Bjerringbro St. (Viborg Kom) - Viborg Rtb./ Tidsplan
- 3 - Odder Busterminal - Odder Busterminal/ Tidsplan