קו 8
אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 8 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 8 (אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבא אחימאיר/שמואל תמיר ומסתיים ברזיאל/זכריה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 8 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה (19 תחנות)
אבא אחימאיר/שמואל תמיר
אבא אחימאיר/שטרן
שטרן/חץ
יאיר שטרן/מנשה צלח
אפריאט/ שטרן
אפריאט/אריה לוין
לוין/אחימאיר
אחימאיר/שרעבי
שדרות הרצל/שיבת ציון
פרנקל/בורכוב
מרכז מסחרי/יוספטל
יוספטל/צה''ל
צה''ל/בן צבי
בן צבי/לוי אשכול
בית ספר עמל/בן צבי
בן צבי/שטיין
מרכז מסחרי/בן גוריון
א.ס לוי/סעדיה מרדכי
רזיאל/זכריה
שאלות ותשובות לגבי קו 8
מתי מתחיל לפעול קו 8?
קו 8 מתחיל לפעול ב-06:00 בשישי
באיזו שעה קו 8 מפסיק לעבוד?
קו 8 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 8?
כדי לראות מתי קו אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 8 (אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה (אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 8 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 8 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 8 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 8 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 8
קו 8 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:00 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 21:00 | 30 |
ב׳ | 07:00 - 21:00 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 21:00 | 30 |
ה׳ | 07:00 - 21:00 | 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל8 (מ אבא אחימאיר/שמואל תמיר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 8 (אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 8
תעריף הנסיעה ב8 (אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
8 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 8 היא אבא אחימאיר/שמואל תמיר והתחנה האחרונה היא רזיאל/זכריה.
קו 8 (אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 8. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 8.
מעקב אחר קו האוטובוס 8 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 8 (אבא אחימאיר/שמואל תמיר←רזיאל/זכריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 8 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 8 ב-ישראל
8 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 243 - מרגולין/שדרת המייסדים-נורדיה<->שד. גיבורי ישראל/האומנות-נתניה-10/ לוח זמנים
- 357 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 23 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 5 - אבי עזרי/מסוף-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 354 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 640 - מכללת הרמלין/המחקר-נתניה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-22/ לוח זמנים
- 101 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים