911-linja
Kauklahti
HSL
HSL 911 bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
911-bussilla (Kauklahti) on 31 pysäkkiä alkaen asemalta Kirkkonummi ja päättyen asemalle Hansakallio.
Valitse alta mikä tahansa 911-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kauklahti (31 pysäkkiä)
Kirkkonummi
Kirkkotallintie
Jolkby
Heikkiläntie.
Kaksosvuorentie
Hirvitie
Karhutie
Killinmäki
Stor-Kvis
Kvis
Jorvaksenkuja
Autioniityntie
Ingvalsby
Hulluksentie
Masala
Tinantie
Ljusdalantie
Rusthollintie
Granbodankuja
Luomankuja
Luomanmäki
Luoma
Råbäck
Tattarinmäki
Svennas
Mankinniitty
Mankinsilta
Hansavalkamanaukio
Puikkari
Riiantie
Hansakallio
911 UKK
Mihin aikaan 911 bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 911 bussi -pysäkillä klo 07:15 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 911 bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 911 bussi -pysäkillä klo 16:18 päivnä maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Milloin 911 bussi saapuu?
Milloin Kauklahti Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kauklahti Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 911 (Kauklahti) bussi?
Kauklahti (Kauklahti) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.95.
Kulkeeko toimijan HSL linja 911 bussi seuraavana päivänä: Vappu?
Linjan 911 bussi toiminta-ajat voivat muuttua seuraavana päivänä: Vappu. Tarkista Moovit-sovelluksesta viimeisimmät muutokset ja reaaliaikaiset päivitykset.
Onko lähelläni 911 bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 911 bussi pysäkki.
911-bussi -aikataulu
911-bussi reitti kulkee maanantai, tiistai, torstai, perjantai. Säännölliset kulkuajat: 07:15 - 16:18
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 07:15 - 16:18 | 51 - 188 |
ti | 07:15 - 16:18 | 51 - 188 |
ke | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
to | 07:15 - 16:18 | 51 - 188 |
pe | 07:15 - 16:18 | 51 - 188 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 911 (asemalta Kirkkonummi), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 911 (Kauklahti) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
911 -linjan bussi-maksu
HSL 911 (Kauklahti) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.95. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
911 (HSL)
911-bussin ensimmäinen pysäkki on Kirkkonummi ja viimeinen pysäkki on Hansakallio. 911 (Kauklahti) kulkee maanantai, tiistai, torstai, perjantai.
Lisätietoa: 911 -linjalla on 31 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 25 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 911-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 911-bussi-linjalle.
Linjojen 911 reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 911 (Kauklahti) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 911 bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 911, Helsinki
911 - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 87 - Herttoniemi(M) - Kruunuvuorenranta/ Aikataulu
- 74N - Rautatientori-Malmi-Tapanila-Puistola-Heikinlaakso/ Aikataulu
- 915A - Kuntakeskus-Siuntion kk.-Järvinummi-Kuntakeskus/ Aikataulu
- 345 - Elielinaukio-Rinnekoti/ Aikataulu
- 603 - Malmi-Oulunkylä-Koskela-Käpylä-Maunula-Pakila-Paloheinä/ Aikataulu
- 22B - Lauttasaari (M)-Katajaharju/ Aikataulu
- 97 - Itäkeskus(M)-Vartioharju-Mellunmäki(M)/ Aikataulu
- 965K - Hyrylä-Jäniksenlinna-Perttu-Jokela/ Aikataulu
- 213N - Kamppi-Meilahti-Laajalahti-Suvela-Espoon keskus/ Aikataulu
- 125N - Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski/ Aikataulu
- 94 - Itäkeskus(M)-Porttitie-Kontula(M)-Kontulankaari/ Aikataulu
- 977 - Kytömaa-Päivölä-Keravan asema/ Aikataulu
- 71 - Rautatientori-Pihlajisto-Pihlajamäki-Malmi/ Aikataulu
- 787B - Nikkilä-Pornainen/ Aikataulu
- 560 - Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki/ Aikataulu
- 901 - Luoma-Masala-Jorvaksentie-Hirsala/ Aikataulu
- 523 - Westendinasema-Tapiola (M)-Leppävaara/ Aikataulu
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 113 - Tapiola (M)-Laajalahti-Leppävaara/ Aikataulu
- 246T - Espoon keskus-Bodom-Röylä/ Aikataulu