915A-linja
Järvinummi-Kuntak.
HSL
HSL 915A bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
915A bussi (Järvinummi-Kuntak.) on kiertävä linja, jossa on 28 pysäkkiä. Ensimmäinen pysäkki on Sivistyskampus.
Valitse alta mikä tahansa 915A-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Järvinummi-Kuntak. (28 pysäkkiä)
Sivistyskampus
Bollstadintie
Säästöpankintie
Fallintie
Pellas
Nimismiehenmäki
Päivärinne
Tyyskyläntie
Kalans
Siuntio Kk
Suitia
Myllykyläntie
Lieviöntie
Yövilä
Nyby
Käpytikantie
Backa
Träskkulla Th
Norrbacka
Kalans
Västerby
Päivärinne
Nimismiehenmäki
Pellas
Fallintie
Säästöpankintie
Bollstadintie
Sivistyskampus
915A UKK
Mihin aikaan 915A bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 915A bussi -pysäkillä klo 06:10 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 915A bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 915A bussi -pysäkillä klo 08:05 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 915A bussi saapuu?
Milloin Järvinummi-Kuntak. bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Järvinummi-Kuntak. bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 915A (Järvinummi-Kuntak.) bussi?
Järvinummi-Kuntak. (Järvinummi-Kuntak.) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.85.
Onko lähelläni 915A bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 915A bussi pysäkki.
915A-bussi -aikataulu
915A-bussi reitti kulkee arkipäivisin. Säännölliset kulkuajat: 06:10 - 08:05
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:10 - 08:05 | 51 - 63 |
ti | 06:10 - 08:05 | 51 - 63 |
ke | 06:10 - 08:05 | 51 - 63 |
to | 06:10 - 08:05 | 51 - 63 |
pe | 06:10 - 08:05 | 51 - 63 |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 915A (asemalta Sivistyskampus), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 915A (Järvinummi-Kuntak.) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
915A -linjan bussi-maksu
HSL 915A (Järvinummi-Kuntak.) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.85. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
915A (HSL)
915A-bussin ensimmäinen pysäkki on Sivistyskampus ja viimeinen pysäkki on Sivistyskampus. 915A (Järvinummi-Kuntak.) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 915A -linjalla on 28 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 45 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 915A-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 915A-bussi-linjalle.
Linjojen 915A reaaliaikainenbussi seuranta
Seuraa linjaa 915A (Järvinummi-Kuntak.) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 915A bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle metro, raitiovaunu, juna, bussi tai lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 915A, Helsinki
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 212 - Kamppi-Meilahti-Laajalahti-Kauniainen/ Aikataulu
- 69 - Kamppi-Pasila-Käpylä-Malmi-Jakomäki/ Aikataulu
- 173 - Matinkylä (M)-Masala-Kirkkonummi-Upinniemi/ Aikataulu
- 456A - Kamppi-Kivistö as.-Luhtaanmäki (-Klaukkala-Rajamäki)/ Aikataulu
- 211U - Leppävaara-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 619 - Tikkurila-Hiekkaharju-Simonsilta/ Aikataulu
- 182A - Kirkkonummi-Siuntio-Siuntion kylpylä/ Aikataulu
- 912 - Kuntakeskus-Pikkala/ Aikataulu
- 737K - Pohjois-Nikinmäki-Nikinmäki-Jokivarsi-Mikkola-Korso/ Aikataulu
- 214 - Leppävaara-Karakallio-Rastaala-Jupperi/ Aikataulu
- 522 - Leppävaara - Pähkinärinne - Vantaankoski/ Aikataulu
- 67 - Rautatientori-Maunula-Pakila-Torpparinmäki/ Aikataulu
- 963 - Paijala-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 530 - Matinkylä (M)-Finnoo (M)-Espoon keskus-Myyrmäki/ Aikataulu
- 243 - Espoon keskus-Muurala-Kolmperä-Kolmiranta-Veikkola/ Aikataulu
- 839 - Rapuojantie-Östersundom-Puroniitty/ Aikataulu
- 723 - Koivukylän palvelulinja/ Aikataulu
- 203 - Leppävaara-Uusmäki/ Aikataulu
- 207 - Leppävaara-Lintukorpi/ Aikataulu
- 117 - Tapiola-Aarnivalkea-Itäranta-Tapiola/ Aikataulu