112
112 - Aars Uddannelse Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Strandby Skole (Farsøvej / Vesthim. Komm.) | 06:57 |
Havhøjvej Vest (Viborgvej /Vesthimm. Komm.) | 06:59 |
Grønnerup (Grønnerupvej / Vesthimm. Komm.) | 07:01 |
Ll. Vrå (Grønnerupvej / Vesthimm. Komm.) | 07:04 |
Fandrup (Borgergade / Vesthimm. Komm.) | 07:07 |
Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.) | 07:13 |
Nybovej (Søndergade / Farsø / Vesthimmerland) | 07:14 |
Fabriksvej (Svoldrupvej / Farsø) | 07:14 |
Svoldrup (Svoldrupvej / Vesthimm. Komm.) | 07:19 |
Vognsild (Smedevej / Vesthimm. Komm.) | 07:23 |
Vestrup (Svoldrupvej / Vesthimm. Komm.) | 07:25 |
Morum (Moumvej / Vesthimm. Komm.)) | 07:28 |
Nyrup (Herredsvej / Vesthimm. Komm.) | 07:32 |
Gislum (Gislumvej / Vesthimm. Komm.) | 07:34 |
Markvænget (Gislumvej / Aars) | 07:37 |
Vesthimmerlands Gymnasium (Jyllandsgade / Aars) | 07:44 |
Heg Aars (Øster Boulevard / Aars) | 07:46 |
Østermarkskolen (Ø.Boulevard / Aars) | 07:47 |
NT Bus tidsplan - 112 (Aars Uddannelse)
NT Bus-planen for 112-ruten, Aars Uddannelse, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Strandby Skole (Farsøvej / Vesthim. Komm.) station til Østermarkskolen (Ø.Boulevard / Aars) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.