112
112 - Farsø - Strandby Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Østermarkskolen (Ø.Boulevard / Aars) | - | - | 14:08 | - | 15:08 | - |
Heg Aars (Øster Boulevard / Aars) | 11:59 | - | 14:09 | - | 15:09 | - |
Vesthimmerlands Gymnasium (Jyllandsgade / Aars) | 12:01 | - | 14:11 | - | 15:11 | - |
Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.) | 12:05 | - | 14:15 | - | 15:15 | - |
Markvænget (Gislumvej / Aars) | 12:08 | - | 14:18 | - | 15:18 | - |
Gislum (Gislumvej / Vesthimm. Komm.) | 12:11 | - | 14:21 | - | 15:21 | - |
Nyrup (Herredsvej / Vesthimm. Komm.) | 12:13 | - | 14:23 | - | 15:23 | - |
Morum Herredsvej (Vest Himmerland Komm.) | 12:17 | - | 14:26 | - | 15:26 | - |
Morum (Moumvej / Vesthimm. Komm.)) | - | - | 14:27 | - | 15:27 | - |
Østrupvej (Vesthimm. Komm.) | 12:19 | - | - | - | - | - |
Vestrup Skole (Vesthimmerlands Kommune) | - | - | 14:30 | - | 15:30 | - |
Østrup (Nørregade / Vesthimm. Komm.) | 12:23 | - | - | - | - | - |
Østrup Vest (Nørregade / Vesthimmerland Komm.) | 12:24 | - | - | - | - | - |
Vestrup (Svoldrupvej / Vesthimm. Komm.) | 12:26 | - | 14:31 | - | 15:31 | - |
Vognsild (Smedevej / Vesthimm. Komm.) | 12:29 | - | 14:34 | - | 15:34 | - |
Svoldrup (Svoldrupvej / Vesthimm. Komm.) | 12:33 | - | 14:37 | - | 15:37 | - |
Fabriksvej (Svoldrupvej / Farsø) | 12:36 | - | 14:39 | - | 15:39 | - |
Nybovej (Søndergade / Farsø / Vesthimmerland) | 12:37 | - | 14:41 | - | 15:41 | - |
Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.) | 12:38 | 12:40 | 14:44 | 14:46 | 15:44 | 15:46 |
Fandrup (Borgergade / Vesthimm. Komm.) | - | 12:43 | - | 14:49 | - | 15:49 |
Ll. Vrå (Grønnerupvej / Vesthimm. Komm.) | - | 12:46 | - | 14:52 | - | 15:52 |
Grønnerup (Grønnerupvej / Vesthimm. Komm.) | - | 12:48 | - | 14:54 | - | 15:54 |
Havhøjvej Vest (Viborgvej /Vesthimm. Komm.) | - | 12:50 | - | 14:56 | - | 15:56 |
Strandby Skole (Farsøvej / Vesthim. Komm.) | - | 12:53 | - | 14:59 | - | 15:59 |
NT Bus tidsplan - 112 (Farsø - Strandby)
NT Bus-planen for 112-ruten, Farsø - Strandby, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Østermarkskolen (Ø.Boulevard / Aars) station til Strandby Skole (Farsøvej / Vesthim. Komm.) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.