191E - Odense Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Nordfyns Gymn. (Nordfyn Kommune) | 07:02 |
Vesterled (Nordfyn Kommune) | 07:04 |
Søndersø Bypark (Nordfyn Kommune) | 07:05 |
Sømarksvej (Nordfyn Kommune) | 07:07 |
Vedbyvej (Nordfyn Kommune) | 07:08 |
Zone 94 (Nordfyn Kommune) | 07:10 |
Skovs-Højrup-Vej (Odense Kommune) | 07:12 |
Beldringevej (Odense Kommune) | 07:15 |
Næsbyhoved Broby (Odense Kommune) | 07:16 |
Valkendrupsgyden (Odense Kommune) | 07:18 |
Zone 01 (Odense Kommune) | 07:19 |
Stærehusvej (Odense Kommune) | 07:21 |
Nordmarksvej (Odense Kommune) | 07:23 |
Smedebakken (Odense Kommune) | 07:24 |
Søgårdsvej (Odense Kommune) | 07:25 |
Næsby Kirke (Odense Kommune) | 07:26 |
Skolevej (Odense Kommune) | 07:27 |
Banevænget (Odense Kommune) | 07:28 |
Bogensevej / Næsbyvej (Odense Kommune) | 07:29 |
Gammelsø (Odense Kommune) | 07:31 |
Ejlskovsgade (Odense Kommune) | 07:33 |
Obc Nord Plads H (Odense Kommune) | 07:34 |
FYNBUS bus tidsplan - 191E (Odense)
FYNBUS bus-planen for 191E-ruten, Odense, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Nordfyns Gymn. (Nordfyn Kommune) station til Obc Nord Plads H (Odense Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede FYNBUS tidsplan.