283 - Uch Nørre Boulevard (Holstebro Kom) Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Ryde (Holstebro Kom) | 06:57 |
Borbjerg (Holstebro Kom) | 07:06 |
Hvam Mejeriby/Hvamvej (Holstebro Kom) | 07:09 |
Majgårdvej/Mosebyvej (Holstebro Kom) | 07:16 |
Stjernestien/Lægårdvej (Holstebro Kom) | 07:20 |
Højdevej/Lægårdvej (Holstebro Kom) | 07:21 |
Børnehuset Lægårdvej (Holstebro Kom) | 07:22 |
Idrætsefterskolen Lægården (Holstebro Kom) | 07:23 |
Holstebro Trafikterminal | 07:30 |
Holstebro Gymnasium (Holstebro Kom) | 07:38 |
Uch Døesvej (Holstebro Kom) | 07:40 |
Nørre Boulevard Skolen (Holstebro Kom) | 07:42 |
Uch Nørre Boulevard (Holstebro Kom) | 07:44 |
Midttrafik bus tidsplan - 283 (Uch Nørre Boulevard (Holstebro Kom))
Midttrafik bus-planen for 283-ruten, Uch Nørre Boulevard (Holstebro Kom), giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Ryde (Holstebro Kom) station til Uch Nørre Boulevard (Holstebro Kom) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Midttrafik tidsplan.