קו 117
מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 117 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 117 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כפר יהושע/איסוף ומסתיים בקריית החינוך.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 117 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית (25 תחנות)
ת. רכבת כפר יהושע/איסוף
צומת כפר יהושע
הקידמה/העוצמה
מפעל סולתם
כיכר תבור
התמר/התאנה
מרכז העיר/תיכון אורט
צאלים / השיקמה
הצאלים/האורנים
הצאלים/היקינטון
הצאלים/דקל
הצאלים/הערבה
צאלים/רבין
ירדן/שדרות יצחק רבין
ירדן/המיצר
ירדן/שיאון
ירדן/דליות
ירדן/ארבל
שד.רבין/הירדן
מרכז ביג/יער אודם
בי''ס תדהר/יער אודם
מרכז מסחרי/יער אודם
יער אודם/מירון
קרית חינוך/הגיא
קריית החינוך
שאלות ותשובות לגבי קו 117
מתי מתחיל לפעול קו 117?
קו 117 מתחיל לפעול ב-06:30 בשישי
באיזו שעה קו 117 מפסיק לעבוד?
קו 117 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 117?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 117 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 117 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 117 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 117 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 117 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 117
קו האוטובוס 117, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:40 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 22:40 | 30 |
ב׳ | 06:40 - 22:40 | 30 - 60 |
ג׳ | 06:40 - 22:40 | 60 |
ד׳ | 06:40 - 22:40 | 30 |
ה׳ | 06:40 - 22:40 | 30 |
ו׳ | 06:30 - 15:30 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל117 (מ ת. רכבת כפר יהושע/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 117 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 117
תעריף הנסיעה ב117 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
117 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 117 היא ת. רכבת כפר יהושע/איסוף והתחנה האחרונה היא קריית החינוך.
קו 117 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 117. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 117.
מעקב אחר קו האוטובוס 117 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 117 (מ.א. עמק יזרעאל←יקנעם עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 117 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 117 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 9 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->התעשייה-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים/הגליל-נופית-20/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11
- 870 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->פיינשטיין/בן יוסף-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 3 - אלמקאזח-עספיא<->שכונה מערבית-עספיא-20/ לוח זמנים
- 191 - נופית/יציאה-נופית<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-10/ לוח זמנים
- 844 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 38 - הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 90 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 11 - תמר/סיתוונית-קרית טבעון<->כיכר הציונות-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 413 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מפעלים אזוריים-עמק המעיינות-10/ לוח זמנים
- 83 - יהודה הנשיא/רש''י-טבריה<->'טולדנו א-טבריה-20/ לוח זמנים
- 246 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית עפולה/שפרינצק-עפולה-10/ לוח זמנים
- 74 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תחנה לבריאות המשפחה-חמאם-10/ לוח זמנים
- 512 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 27 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים