27
לוח זמנים של קו 27
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 |
---|---|---|---|
מפעלים אזוריים צמח | 05:30 | 06:30 | 19:00 |
מסעף בית זרע | 05:31 | 06:31 | 19:01 |
מסעף שער הגולן | 05:31 | 06:31 | 19:01 |
צומת אפיקים | 05:32 | 06:32 | 19:02 |
מסעף אשדות יעקב מאוחד | 05:33 | 06:33 | 19:03 |
אשדות יעקב/90 | 05:33 | 06:33 | 19:03 |
צומת מנחמיה | 05:34 | 06:34 | 19:04 |
מסעף גשר | 05:37 | 06:37 | 19:07 |
כביש 90/כוכב הירדן | 05:39 | 06:39 | 19:09 |
מסעף קיבוץ נווה אור | 05:40 | 06:40 | 19:10 |
מסעף מושב ירדנה | 05:42 | 06:42 | 19:12 |
צומת ירדנה/בית יוסף | 05:42 | 06:42 | 19:12 |
אולפנה | 05:43 | 06:43 | 19:13 |
בית יוסף | 05:43 | 06:43 | 19:13 |
מסעף חמדיה | 05:47 | 06:47 | 19:17 |
צומת שאן | 05:48 | 06:48 | 19:18 |
אזור תעשיה/71 | 05:50 | 06:50 | 19:20 |
ת. רכבת בית שאן/הורדה | 05:53 | 06:53 | 19:23 |
לוח זמנים לBus סופרבוס (Superbus) - 27 (מפעלים אזוריים צמח←בית שאן)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 27 לכיוון מפעלים אזוריים צמח←בית שאן של סופרבוס (Superbus) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מפעלים אזוריים צמח לתחנת ת. רכבת בית שאן/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של סופרבוס (Superbus) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 27 ממפעלים אזוריים צמח לבית שאן מדי יום בחצות.