קו 14
ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה ומסתיים בקניון גני הדרים/הפרדס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס (31 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
הרברט סמואל/הגיבורים
חטיבת גולני/חברת עזרא
חטיבת גולני/כספי
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/יפה נוף
העצמאות/כ''ט בנובמבר
העצמאות/שדרות האביב
העצמאות/יציאת אירופה
קיבוץ גלויות/גדות
קיבוץ גלויות/השושנים
קיבוץ גלויות/בית ספר פאר עם
קיבוץ גלויות/חיפה
השושנים/חיפה
השושנים/התאנים
השושנים
התאנים/נחל פולג
קניון גני הדרים/הפרדס
הפרדס/עירית
שפק/אילת
האבוקדו/שפק
הפרדס/שקצר
הפרדס/וולפברג
קניון גני הדרים/הפרדס
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-05:05 בשישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 14 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 14 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 14
קו 14 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 23:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 23:25 | 40 - 60 |
ד׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:05 - 17:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:40 | 25 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
14 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 14 היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא קניון גני הדרים/הפרדס.
קו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
14 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 98 - פארק רבין/דרך השלום-כרמיאל<->הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 3 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 55 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 32א - רכבל/סטלה מאריס-חיפה<->יציאת אירופה/זורס-חיפה-2#
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 146 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->קניון איילון-בני ברק-1ב/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 784 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-19/ לוח זמנים
- 2 - סנונית/דרור-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 905 - בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים<->שמגר/תורה מציון-ירושלים-2#
- 92 - בי''ס החיטה/שירה-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 236 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים