קו 14
ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 14 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה ומסתיים בקניון גני הדרים/הפרדס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 14 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס (31 תחנות)
ת. מרכזית חדרה
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
הרברט סמואל/הגיבורים
חטיבת גולני/חברת עזרא
חטיבת גולני/כספי
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/נהלל
חטיבת גולני/יפה נוף
העצמאות/כ''ט בנובמבר
העצמאות/שדרות האביב
העצמאות/יציאת אירופה
קיבוץ גלויות/גדות
קיבוץ גלויות/השושנים
קיבוץ גלויות/בית ספר פאר עם
קיבוץ גלויות/חיפה
השושנים/חיפה
השושנים/התאנים
השושנים
התאנים/נחל פולג
קניון גני הדרים/הפרדס
הפרדס/עירית
שפק/אילת
האבוקדו/שפק
הפרדס/שקצר
הפרדס/וולפברג
קניון גני הדרים/הפרדס
שאלות ותשובות לגבי קו 14
מתי מתחיל לפעול קו 14?
קו 14 מתחיל לפעול ב-05:05 בשישי
באיזו שעה קו 14 מפסיק לעבוד?
קו 14 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 14?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 14 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 14 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 14 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 14 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 14
קו 14 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 23:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ג׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:10 - 23:25 | 15 - 30 |
ו׳ | 05:05 - 17:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:40 | 25 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל14 (מ ת. מרכזית חדרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 14
תעריף הנסיעה ב14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
14 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 14 היא ת. מרכזית חדרה והתחנה האחרונה היא קניון גני הדרים/הפרדס.
קו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 14. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 14.
מעקב אחר קו האוטובוס 14 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 14 (ת. מרכזית חדרה←קניון גני הדרים/הפרדס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 14 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 14 ב-ישראל
14 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 558 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 92 - אהוד/שער הגיא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 817 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ז/ לוח זמנים
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 82א - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 1א - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-18/ לוח זמנים
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 890 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים