קו 156
בנימינה-גבעת עדה←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 156 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 156 (בנימינה-גבעת עדה←עפולה) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בנימינה ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 156 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←עפולה (34 תחנות)
ת. רכבת בנימינה
דרך המסילה/ששת הימים
דרך המסילה/דקל
הגיבורים/נחלת ז'בוטינסקי
מחצבת בנימינה
כפר תפוז/652
אורט השומרון/כביש 652
גני רמת הנדיב/652
652/דרך אהרון
דרך יצחק רבין/דרך אהרון
דרך יצחק רבין/פשוש
צומת בת שלמה
מחלף אליקים
צומת אוסם לצפון
צומת יקנעם עילית
צומת יקנעם המושבה
צומת התשבי
צומת הזורע
מסעף רמת מנשה
מסעף משמר העמק
צרכניה
מדרך עוז2
מסעף מדרך עוז
היוגב/מרכז
היוגב/יציאה
מסעף היוגב
מסעף מגידו עתיקות
צומת מגידו
צומת הסרגל
מסעף מחנה עמוס דרום
הבנים/שרה מלכין
הבנים/וולפסון
עיריית עפולה/הבנים
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 156
מתי מתחיל לפעול קו 156?
קו 156 מתחיל לפעול ב-06:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 156 מפסיק לעבוד?
קו 156 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 156?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 156 (בנימינה-גבעת עדה←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←עפולה (בנימינה-גבעת עדה←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 156 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 156 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 156 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 156 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 156
קו 156 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:40 - 19:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:40 - 19:40 | 170 - 440 |
ב׳ | 06:40 - 16:40 | 170 - 430 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:40 - 19:40 | 170 - 440 |
ה׳ | 06:40 - 19:40 | 170 - 440 |
ו׳ | 14:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל156 (מ ת. רכבת בנימינה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 156 (בנימינה-גבעת עדה←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 156
תעריף הנסיעה ב156 (בנימינה-גבעת עדה←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
156 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 156 היא ת. רכבת בנימינה והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 156 (בנימינה-גבעת עדה←עפולה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 156. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 156.
מעקב אחר קו האוטובוס 156 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 156 (בנימינה-גבעת עדה←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 156 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 156 ב-ישראל
156 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 75 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 735 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-10
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11
- 83 - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 19 - קיבוץ רשפים-רשפים<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים/הגליל-נופית-20/ לוח זמנים
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 117 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 77 - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט-קרית טבעון<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-10/ לוח זמנים
- 82 - טולדנו/הרב משה כהן-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 180 - מחנה אליקים-מגידו<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-21/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תל קציר-תל קציר-10/ לוח זמנים
- 85א - בית ספר נרקיסים/סיגליות-קרית טבעון<->'יערה א-קרית טבעון-12/ לוח זמנים
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10/ לוח זמנים
- 84 - גולני/המגינים-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים