קו 84
גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 84 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 84 (גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל בגולני/המגינים ומסתיים בכרכום/דרך הגבורה.
לוח הזמנים לקו 84 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב08:00. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 84 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה (14 תחנות)
גולני/המגינים
המגינים/מסדה
גוש עציון/תל חי
טבור הארץ/גוש עציון
טבור הארץ/גוש עציון
אלחדיף/קונטיננטל
פיק''א/שכ' רווקיה
פיק''א/בי''ס תחכמוני
יהודה הנשיא/ביאליק
טרומפלדור/שמעון דה אן
בית גינסבורג/טרומפלדור
דרך הגבורה/טרומפלדור
קבר רבי עקיבא
כרכום/דרך הגבורה
שאלות ותשובות לגבי קו 84
מתי מתחיל לפעול קו 84?
קו 84 מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 84 מפסיק לעבוד?
קו 84 מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 84?
כדי לראות מתי קו גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 84 (גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה (גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 84 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 84 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 84 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 84 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 84
קו האוטובוס 84, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל84 (מ גולני/המגינים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 84 (גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 84
תעריף הנסיעה ב84 (גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
84 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 84 היא גולני/המגינים והתחנה האחרונה היא כרכום/דרך הגבורה.
קו 84 (גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 84. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 84.
מעקב אחר קו האוטובוס 84 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 84 (גולני/המגינים←כרכום/דרך הגבורה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 84 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 84 ב-ישראל
84 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 20 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->מכללת צמח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 38 - הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 49 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 450 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת-10/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 5 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 83 - יהודה הנשיא/רש''י-טבריה<->'טולדנו א-טבריה-20/ לוח זמנים
- 8 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 305 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->צרכנייה-נהלל-10/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מח.נעורה-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 512 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 181 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->דרך העמק/משעול התל-יקנעם-10/ לוח זמנים
- 11 - התעשייה/החרט-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 11 - תמר/סיתוונית-קרית טבעון<->כיכר הציונות-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 136 - קבר שמואל הנביא-מטה בנימין<->זקס/שמואל הנביא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 17 - טירת צבי-טירת צבי<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תחנה לבריאות המשפחה-חמאם-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 97 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים