קו 44
באר שבע←ניצני סיני
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 44 (באר שבע←ניצני סיני) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בקדש ברנע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←ניצני סיני (39 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם
צומת יצחק מצליח
אזור תעשיה עמק שרה
צומת מחנה נתן
צומת אוהלי קידר
צומת אוהלים (הנוקדים)
בית ספר אזורי
חברת חשמל
צומת נאות חובב
צומת רמת בקע
צומת הנגב
מחנה אריאל שרון/כביש 40
צומת משאבי שדה
צומת משאבים
מועצה אזורית רמת הנגב
צומת טללים
רוח מדבר
תחנה חקלאית נסיונית
אשלים מרכז
צומת אשלים
צומת שיבטה
מחנה שבטה
צומת שיבטה
צומת הר קרן
מחנה מפרשית
צומת מחנה מפרשית
צומת קציעות לדרום
עוצבת אשל
כלא סהרונים
כלא קציעות
בא''ח 84 גבעתי
צומת קציעות למערב
צומת כמהין
צומת ניצנה
ניצנה/כפר נוער
כמהין
קדש ברנע
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו באר שבע←ניצני סיני האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←ניצני סיני הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (באר שבע←ניצני סיני)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←ניצני סיני (באר שבע←ניצני סיני) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 44 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו 44 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:10 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 22:00 | 60 |
ב׳ | 07:10 - 22:00 | 60 |
ג׳ | 07:10 - 22:00 | 60 |
ד׳ | 07:10 - 22:00 | 60 |
ה׳ | 07:10 - 22:00 | 60 |
ו׳ | 07:15 - 14:30 | 60 - 165 |
ש׳ | 22:30 - 23:00 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (באר שבע←ניצני סיני) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (באר שבע←ניצני סיני) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
44 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 44 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא קדש ברנע.
קו 44 (באר שבע←ניצני סיני) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (באר שבע←ניצני סיני) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 367 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 70 - בית הלוחם-באר שבע<->שכונה 4-שגב שלום-1#/ לוח זמנים
- 602 - חבצלת החוף/אירוס הארגמן-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 83 - ויצמן/גייסות השריון-כפר סבא<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 28 - תיכון מיתרים-מיתר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 2 - בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-3#/ לוח זמנים
- 180 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 23 - מכללת בית ברל-בית ברל<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 117 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->הברזל/הזורע-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 228 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->נחל איילון/נחל פארן-צור יצחק-2#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 39 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 945 - רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-10/ לוח זמנים
- 684 - מכללת אחוה-באר טוביה<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 139 - רוז'נסקי/משה לוי-ראשון לציון<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 277 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 80 - מואב/לשם-ערד<->מעון/תפוח-ערד-12/ לוח זמנים