קו 55
טבריה←סח'נין
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 55 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 55 (טבריה←סח'נין) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בסחנין יציאה מערבית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 55 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←סח'נין (39 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל גן העיר
הגליל/הקישון
הבנים/הקישון
דרך גדוד ברק/הירדן
דרך גדוד ברק/90
דרך גדוד ברק/90
צומת מגדל
מסעף ואדי חמאם
צומת מגדל מערב
מגדל/807
מחלף נחל צלמון/למערב
מחלף נחל צלמון/למערב
מסעף כלנית
כלא צלמון
ראס אל חביה 2
בית ספר מגאר
צומת מע'אר
מגאר ג'/מרכז
הכיכר מע'אר
מגאר ו'/מסעף טפחות
צומת צלמון/אלחמרה
צומת דיר חנא
דייר חנא/מרכז
דייר חנא/מרכז רפואי
דייר חנא/בית ספר
דייר חנא/יציאה
עראבה מזרח
עראבה א'/כניסה
צומת חילזון/כביש 805
אלמרוש
בריכה
עראבה ה'/יציאה
סחנין כניסה מזרחית
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
סח'נין עיריה
סח'נין מרכז העיר
הגליל ט
סחנין יציאה מערבית
שאלות ותשובות לגבי קו 55
מתי מתחיל לפעול קו 55?
קו 55 מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 55 מפסיק לעבוד?
קו 55 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 55?
כדי לראות מתי קו טבריה←סח'נין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←סח'נין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 55 (טבריה←סח'נין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←סח'נין (טבריה←סח'נין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 55 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 55 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 55 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 55 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 55
קו 55 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 21:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:35 | 35 - 100 |
ב׳ | 06:00 - 23:45 | 70 - 170 |
ג׳ | 17:15 - 23:45 | 45 - 130 |
ד׳ | 00:00 - 21:35 | 35 - 120 |
ה׳ | 00:00 - 21:35 | 35 - 120 |
ו׳ | 00:00 - 16:10 | 45 |
ש׳ | 22:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל55 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 55 (טבריה←סח'נין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 55
תעריף הנסיעה ב55 (טבריה←סח'נין) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
55 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 55 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא סחנין יציאה מערבית.
קו 55 (טבריה←סח'נין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 55. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 55.
מעקב אחר קו האוטובוס 55 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 55 (טבריה←סח'נין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 55 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 55 ב-ישראל
55 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 969 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 82 - טולדנו/הרב משה כהן-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 19 - קיבוץ רשפים-רשפים<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 193 - פיקא/הראל-חיפה<->צומת גבעת המורה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 3 - אלמקאזח-עספיא<->שכונה מערבית-עספיא-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->קריית אתא-קרית אתא-10/ לוח זמנים
- 70 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 85א - בית ספר נרקיסים/סיגליות-קרית טבעון<->'יערה א-קרית טבעון-12/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 49 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->בית ספר חב''ד-יעל-10/ לוח זמנים
- 97 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף/רמת רחל-רמת רחל-10/ לוח זמנים
- 190 - מרכז ביג/יער אודם-יקנעם עילית<->האיצטדיון-חיפה-10/ לוח זמנים
- 824 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 95 - 'טולדנו א-טבריה<->מעלה קק''ל/איילת השחר-טבריה-10/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 50 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-11/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מושב גדיש-גדיש-10/ לוח זמנים
- 20 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->מכללת צמח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 17 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-30/ לוח זמנים
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים