קו 49
עפולה←יעל
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 49 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 49 (עפולה←יעל) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת עפולה/איסוף ומסתיים בבית ספר חב''ד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 49 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: עפולה←יעל (20 תחנות)
ת. רכבת עפולה/איסוף
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
הספרייה העירונית/יצחק רבין
ת.מרכזית עפולה/שפרינצק לדרום
שדרות ירושלים/חנקין
ירושלים/בגין
צומת קיבוץ יזרעאל
צומת יזרעאל
אביטל א
אביטל ב
אביטל ג
אביטל ד
מיטב א
מיטב ב
מיטב ג
פרזון א
פרזון ב
פרזון ג
פרזון ד
בית ספר חב''ד
שאלות ותשובות לגבי קו 49
מתי מתחיל לפעול קו 49?
קו 49 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 49 מפסיק לעבוד?
קו 49 מפסיק לפעול ב-13:00 בשני
מתי מגיע קו 49?
כדי לראות מתי קו עפולה←יעל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו עפולה←יעל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 49 (עפולה←יעל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס עפולה←יעל (עפולה←יעל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 49 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 49 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 49 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 49 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 49
קו 49 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:25 - 19:02
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 19:02 | 120 - 237 |
ב׳ | 06:25 - 13:00 | 120 - 140 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:25 - 19:02 | 120 - 237 |
ה׳ | 06:25 - 19:02 | 120 - 237 |
ו׳ | 06:25 - 15:20 | 60 - 235 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל49 (מ ת. רכבת עפולה/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 49 (עפולה←יעל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 49
תעריף הנסיעה ב49 (עפולה←יעל) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
49 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 49 היא ת. רכבת עפולה/איסוף והתחנה האחרונה היא בית ספר חב''ד.
קו 49 (עפולה←יעל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 49. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 49.
מעקב אחר קו האוטובוס 49 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 49 (עפולה←יעל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 49 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 49 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 854 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ רשפים-רשפים-10/ לוח זמנים
- 95א - מרכז העיר/תיכון אורט-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 50 - מרכז מסחרי-עספיא<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 504 - תחנה תפעולית/היציאה מחניון חומת שמואל-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 2 - פארק הכרמל-דאלית אל כרמל<->שכונת ח'אלת עלי 4-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-12
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 517 - דולצ'ין/קוליץ-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח-10/ לוח זמנים
- 13 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית אבות משלב/ז'בוטינסקי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 27 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 580 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 14 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 5א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->מסוף יגור-יגור-10/ לוח זמנים