קו 701
בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 701 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בנימינה/הטחנה ומסתיים בהנרקיס/הסביון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 701 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב (29 תחנות)
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
ת. רכבת בנימינה
דרך המסילה/דקל
הגיבורים/נחלת ז'בוטינסקי
גני רמת הנדיב/652
דרך אהרון/כביש 652
קיבוץ גלויות/הכרם
חסידה/צופית
חסידה/אנפה
דרך יצחק רבין/שדרות מעוף הציפור
דרך אהרון/דרך שרה
ספרייה/הדגן
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
הכובשים/הגדעונים
החלוצים/צור
שדרות נילי/החלוצים
נילי/קדש
האורנים/הרוקח
הנשיא/הרצל
המייסדים/הנדיב
בית ספר יעבץ
פינלס/השזיף
דרך פינלס/בן גוריון
שדרות בן גוריון/בית ספר החורש
שדרות בן גוריון/הכרכום
שדרות בן גוריון/הנרקיס
הנרקיס/הכלנית
הנרקיס/הסביון
שאלות ותשובות לגבי קו 701
מתי מתחיל לפעול קו 701?
קו 701 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 701 מפסיק לעבוד?
קו 701 מפסיק לפעול ב-14:55 בשישי
מתי מגיע קו 701?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 701 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 701 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 701 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 701 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 701
קו 701 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:05 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 22:45 | 30 - 65 |
ב׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ג׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ד׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ה׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ו׳ | 07:00 - 14:55 | 55 - 60 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 120 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל701 (מ ת. רכבת בנימינה/הטחנה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 701
תעריף הנסיעה ב701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
701 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 701 היא ת. רכבת בנימינה/הטחנה והתחנה האחרונה היא הנרקיס/הסביון.
קו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 701. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 701.
מעקב אחר קו האוטובוס 701 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 701 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 701 ב-ישראל
701 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 462 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההרחבה/הותיקים-גאולים-10/ לוח זמנים
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 138 - חוף פולג/רמת פולג-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים