קו 801
הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 801 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרא''ה/שדרות גולדה מאיר ומסתיים בשמגר/ירמיהו.
לוח הזמנים לקו 801 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב08:00. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 801 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו (13 תחנות)
הרא''ה/שדרות גולדה מאיר
הרא''ה/ולנשטיין
רמות/סולם יעקב
רמות/מעוז
שיבת ציון/לואי ליפסקי
סילבר/שיבת ציון
סילבר/שכטמן
סילבר/מורגנטאו
הארי טרומן/אבא הלל סילבר
הארי טרומן/יעקב אלעזר
הארי טרומן/גולדה מאיר
צומת רמות/גולדה
שמגר/ירמיהו
שאלות ותשובות לגבי קו 801
מתי מתחיל לפעול קו 801?
קו 801 מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 801 מפסיק לעבוד?
קו 801 מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 801?
כדי לראות מתי קו הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 801 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 801 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 801 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 801 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 801
קו האוטובוס 801, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל801 (מ הרא''ה/שדרות גולדה מאיר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 801
תעריף הנסיעה ב801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
801 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 801 היא הרא''ה/שדרות גולדה מאיר והתחנה האחרונה היא שמגר/ירמיהו.
קו 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 801. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 801.
מעקב אחר קו האוטובוס 801 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 801 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 801 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 1 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 470 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#ירושלים ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 72 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 44 - השלום/בר אילן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 96 - הגיבורים/שמידט-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 91 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים