קו 821
מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 821 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) יש 84 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף רעננה ומסתיים בצומת אשדות יעקב אחוד.
לוח הזמנים לקו 821 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:00. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 821 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד (84 תחנות)
מסוף רעננה
צומת כפר סבא רעננה צפון
מחלף בצרה
צומת בני ציון
בית סוהר השרון/מחלף הדרים
מחלף דרור לצפון
צומת הדסים לצפון
צומת אילנות
צומת פרדסיה
מסוף בית ליד
צומת רופין לצפון
צומת העוגן
צומת מעברות
צומת חפר
אלישיב
צומת הרוא''ה
צומת מטע
צומת יער חדרה
ת. מרכזית חדרה
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא וייצמן/ירושלים
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צומת גרנות/גן שמואל
צומת תלמי אלעזר
מחלף חנה/מחנה 80
צומת כרכור
צומת מנשה לצפון
צומת כפר קרע
צומת ברטעה
צומת עארה
צומת ערערה
צומת משטרת עירון
מסעף מי עמי
כביש 65/אום אל פאחם א
כביש 65/אום אל פאחם ב
צומת אום אל פחם
מסעף מוסמוס
מסעף משירפה
צומת מגידו
צומת הסרגל
מסעף מחנה עמוס דרום
הבנים/שרה מלכין
הבנים/וולפסון
עיריית עפולה/הבנים
ת.מרכזית עפולה/הורדה
ת.מרכזית עפולה/רציפים
קהילת ציון/שפרינצק
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
פארק העמק
בית חולים העמק
דרך גולני/דוד אלעזר
דרך גולני/קוממיות
א. תעשיה עפולה עלית/כביש 65 למזרח
מסעף דברת/אלון תבור
צומת נעורה
צומת תבור
צומת אום אל גאנם
צומת גזית
כפר תבור מרכז
צומת כפר תבור
מסעף שדמות דבורה
מסעף כפר כמא מערב
מסעף כפר כמא מזרח
מסעף שרונה
אולם ספורט
בית העם
תחנה לבריאות המשפחה
מועצה
בית הראשונים
פארק גורן
צומת אלומות
מסעף מושבת כנרת
מוזיאון
אחוזת אוהלו
בית ספר אזורי בית ירח
'דגניה א
'דגניה ב
מועצה אזורית עמק הירדן
מפעלים אזוריים צמח
מסעף בית זרע
מסעף שער הגולן
צומת אפיקים
מסעף אשדות יעקב מאוחד
צומת אשדות יעקב אחוד
שאלות ותשובות לגבי קו 821
מתי מתחיל לפעול קו 821?
קו 821 מתחיל לפעול ב-22:00 בשבת
באיזו שעה קו 821 מפסיק לעבוד?
קו 821 מפסיק לפעול ב-22:00 בשבת
מתי מגיע קו 821?
כדי לראות מתי קו מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 821 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 821 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 821 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 821 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 821
קו 821 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל821 (מ מסוף רעננה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 821
תעריף הנסיעה ב821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
821 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 821 היא מסוף רעננה והתחנה האחרונה היא צומת אשדות יעקב אחוד.
קו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 821. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 821.
מעקב אחר קו האוטובוס 821 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 821 (מסוף רעננה/רציפים←צומת אשדות יעקב אחוד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 821 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 821 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 482 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 437 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 416 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 853 - מבוא חמה-מבוא חמה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ן
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 6 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2#/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים