קו 973
אשדוד←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 973 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 973 (אשדוד←חיפה) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל באנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה ומסתיים ברופין/קניאל.
לוח הזמנים לקו 973 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב01:00. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 973 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←חיפה (28 תחנות)
אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה
אלטלנה
הצבעוני/הגויבה
הצבעוני/הרותם
הרותם/החרצית
שדרות ירושלים / הפרחים
רשב''י/שדרות הרב לוין
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי
רשב''י/רבי טרפון
רבי יהודה הנשיא/רב אשי
רבי יהודה הנשיא/שמאי
רבי שמעון בן שטח/רבי יוחנן בן זכאי
יצחק הנשיא/הרב לוין
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
חנה סנש/מבצע חורב
חטיבת הנגב / חנה סנש
חטיבת הנגב / חטיבת יפתח
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
בני ברית/הפלמח
רופין/קניאל
בצלאל/חתם סופר
בצלאל/השילוח
בית''ר/חרמון
הרצל/סוקולוב
ארלוזורוב/מיכאל
קופת חולים/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
רופין/קניאל
שאלות ותשובות לגבי קו 973
מתי מתחיל לפעול קו 973?
קו 973 מתחיל לפעול ב-01:00 בראשון
באיזו שעה קו 973 מפסיק לעבוד?
קו 973 מפסיק לפעול ב-01:00 בראשון
מתי מגיע קו 973?
כדי לראות מתי קו אשדוד←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 973 (אשדוד←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←חיפה (אשדוד←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 973 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 973 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 973 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 973 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 973
קו 973 פועל בראשון, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 01:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 01:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 10:00 - 13:30 | 210 |
ש׳ | 21:55 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל973 (מ אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 973 (אשדוד←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 973
תעריף הנסיעה ב973 (אשדוד←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
973 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 973 היא אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה והתחנה האחרונה היא רופין/קניאל.
קו 973 (אשדוד←חיפה) פועל בראשון, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 973. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 973.
מעקב אחר קו האוטובוס 973 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 973 (אשדוד←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 973 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 973 ב-ישראל
973 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 807 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. רכבת חדרה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 56 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 19א - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 262 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים