Liin 2
Holmi
MK Reis-X Osaühing
MK Reis-X Osaühing 2 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
2 buss (Holmi) omab 16 peatust väljub peatusest Kutsehariduskeskus ja lõpp-peatuseks on Holmi.
Vali altpoolt mistahes 2 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Holmi (16 peatust)
Kutsehariduskeskus
Ehitajate Tee
Uuemõisa
Rannarootsi
Randsalu
Vahtra Rist
Tamme
Niine
Veetorn
Kultuurikeskus
Kalda
Lahe
Suur-Lossi
Laine
Viigi
Holmi
2 KKK
Millal alustab 2 buss sõitmist?
Teenused liinil 2 buss algavad 05:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 2 buss sõitmise?
Teenused liinil 2 buss peatuvad 22:15 järgnevatel päevadel pühapäev, esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede, laupäev
Millal 2 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Holmi Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Holmi Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas MK Reis-X Osaühing’s 2 buss töötab Tööpüha pühadel?
2 buss töötunnid Tööpüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 2 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 2 buss peatus.
2 buss sõiduplaan
2 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 05:20 - 22:15
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 05:20 - 22:15 | 55 - 120 |
T | 05:20 - 22:15 | 55 - 120 |
K | 08:15 - 22:15 | 65 - 295 |
N | 05:20 - 22:15 | 55 - 120 |
R | 05:20 - 22:15 | 55 - 120 |
L | 08:15 - 22:15 | 65 - 295 |
P | 08:15 - 22:15 | 65 - 295 |
MK Reis-X Osaühing buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 2 (alates Kutsehariduskeskus), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 2 (Holmi) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu MK Reis-X Osaühing infot kohe.
2 liin buss hind
MK Reis-X Osaühing 2 (Holmi) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet MK Reis-X Osaühing piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või MK Reis-X Osaühing ametlikult kodulehelt.
2 (MK Reis-X Osaühing)
Liini 2 buss esimeseks peatuseks on Kutsehariduskeskus ja viimaseks on Holmi. 2 (Holmi) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 2 omab 16 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 15 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma MK Reis-X Osaühing soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 2 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 2 buss jaoks.
Liini 2 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 2 (Holmi) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 2 buss või MK Reis-X Osaühing buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos MK Reis-X Osaühing või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid MK Reis-X Osaühing ja iga buss, sealhulgas 2 liini Eesti kohta
2 - Teised suunad
MK Reis-X Osaühing linnas Eesti
- 35 - Haapsalu - Taebla - Nigula - Linnamäe/ Sõiduplaan
- 732 - Tallinn - Risti - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 37 - Hullo - Sadam - Hullo OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 366 - Tallinn - Rakvere/ Sõiduplaan
- 512 - Rakvere - Vaeküla - Kiviõli - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 23 - Haapsalu - Võnnu - Martna/ Sõiduplaan
- 94 - Kiviõli - Kohtla-Järve/ Sõiduplaan
- 95B - Kiviõli - Säde - Kiviõli - Soonurme - Rääsa - Kiviõli/ Sõiduplaan
- 321 - Haapsalu - Vana-Vigala - Pärnu/ Sõiduplaan
- 90C - Savala - Kiviõli - Jõhvi/ Sõiduplaan
- 26 - Haapsalu - Palivere - Risti - Ellamaa OSALISELT NÕUDELIIN/ Sõiduplaan
- 95C - Kiviõli - Irvala - Kiviõli - Säde - Kiviõli - Soonurme/ Sõiduplaan
- 23A - Haapsalu - Ridala - Kesu - Martna
- 153 - Haapsalu - Risti - Märjamaa - Rapla - Türi - Paide - Tartu/ Sõiduplaan
- 91D - Sonda - Savala - Kiviõli - Jõhvi - Keskhaigla/ Sõiduplaan
- 36 - Haapsalu - Taebla - Palivere/ Sõiduplaan
- 93 - Savala - Kiviõli - Jõhvi - Viru vangla/ Sõiduplaan
- 90B - Jõhvi - Kiviõli - Püssi/ Sõiduplaan
- 29 - Haapsalu - Kiideva - Puise/ Sõiduplaan