732
732 - Tallinna Bussijaam Ajakava
pühapäev kuni laupäev Ajagraafikud
Peatus | Väljumine #1 |
---|---|
Haapsalu Bussijaam | 20:50 |
Niine | 20:52 |
Vahtra Rist | 20:53 |
Uuemõisa | 20:56 |
Rannaküla | 21:01 |
Laikmaa Tee | 21:03 |
Taebla Tee | 21:05 |
Taebla | 21:06 |
Priguldi | 21:08 |
Võntküla | 21:09 |
Palivere Mõis | 21:12 |
Palivere | 21:14 |
Risti | 21:25 |
Rehemäe | 21:28 |
Ellamaa | 21:33 |
Turba | 21:38 |
Riisipere | 21:45 |
Laitse Tee | 21:53 |
Allikmäe | 21:56 |
Harutee | 22:00 |
Vana-Pääsküla | 22:12 |
Järve | 22:24 |
Tallinna Bussijaam | 22:31 |
MK Reis-X Osaühing Bus sõiduplaan - 732 (Tallinna Bussijaam)
MK Reis-X Osaühing Bus sõiduplaan 732 liinil, Tallinna Bussijaam, pakub reisijatele usaldusväärset ajakava. Sõiduplaan kehtib peatusest Haapsalu Bussijaam jaam peatuseni Tallinna Bussijaam jaam, kuid graafikut võidakse erinevatel põhjustel uuendada.
Saad näha Bus veebipõhist sõiduplaani reaalajas või vaadata prinditavat versiooni. Planeeri oma reisi tänase, homse, argipäevase või nädalavahetuse sõiduplaani järgi meie usaldusväärse ja ajakohase MK Reis-X Osaühing graafiku abil.